Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A naptár szerint 7 hetes...

A naptár szerint 7 hetes terhes vagyok, de az orvos szerint csak 5. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem azert,mert nekded sem 28 napos a ciklusod,es nem akkor tortent a fogantatas.

En 5 hetesen voltam eloszor,es aztan 5 het mulvara hivott vissza a doki,es akkor azt mondtaq,h 9 hetes a baba,nem 10.De ez a ciklus miatt van,mert 2 eve nem normais a ciklusom,ossze vissza 32-33-36 napra jott meg.

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 7 hete te onnen számolod az utolso menzitől?
2008. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok hogy a naptár szerint 33 hétben vagyok,de az uh szerint csak 32ik hétben.Ez azért van mert a naptár a menzesz első napjától számolja,de a fogamzás lehetett akár 2-3 héttel később is.Boldog babavárást!!!
2008. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is pont ennyi vagyok 7 hetes dee én még dokinál sem voltam. de szerintem a te dokid a fogantatás tol számolja nem az utolsó menzitől
2008. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, én is így vagyok. 7 hetesen volt az első Uh-m. Akkor a baba 5 hetesnek látszott. 9 hetesen voltam ismét, akkor pedig 8 hetesnek látszott.

A dokim szerint ennek két oka lehet: 1. Nem 28 napos a menstruációs ciklus, hanem hosszabb; 2. Később történt a megtermékenyülés.

Ez csupán annyit jelent, hogy tolódik a szülési időpont.

Boldog babavárást!

Egy 11 hetes kismami

2008. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!