Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet vásárolni?

Mikortól lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Igazából babonás vagyok,16 hetes, és most kapnánk egy kiságyat,3 hét múlva el kellene hozni. Ja és még nagyon sok mindent. VIszont marad bőven amit meg kell venni, és nem fogom tudni egyszerre megvenni őket, anyagilag elég gázos. Mit gondoltok nagyon korai ha elkezdek 20 héttől lassan vásárolni?
2008. ápr. 12. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy korai,mi is így csináltuk.Bár mielött elkezdetek vásárolni érdemes elhinteni az ismerősök,rokonok között,hogy szivessen fogadtok használt de jó állapotu holmikat!
2008. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 18 hetes voltam, amikor megvettük akciósan a babakocsit, ami nagyon megtetszett. Majd szép apránként mindent, és örülök, mert most aligha lenne erre egybe pénzünk, így is kell még egy-két apróság!

És a babonáról csak annyit, hogy nem attól lesz vagy nem lesz baj, de miért lenne!?

Hozzátok el a kiságyat, meg amiket kaptok, és ha va rá lehetőség tároljátok máshol, pl. szülők. A párom is csak a baba születése után rakja össze a kiságyat, addig nem kerülgetjük, így van is, nincs is! :-)))

Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!szerintem nyugottan fogadd el,mert nem attól függ hogy mi lessz a babával.Én is vásároltam kisruhákat,meg dudit stb úgy az elsőnél is vettem ezt-azt.Elején halgattam a babonára,de szerintem hülyeség.Most a második babámat várom,és sokan azt mondták hogy ne készülődjek előre.Én kimostam 15 hetessen az első baba után a kocsit,ruhákat stb.Most 32 hetes vagyok,és eddig minden ok!!!!Ne éld úgy bele a babonába magad,mert akkor semmit sem szabad csinálni!!!!!Boldog babavárást!!!!
2008. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd el gyüjtögetni a holmikat,mert tényleg nem fogod egyszerre győzni anyagilag,Mi is már a 20. héttől veszegetjük a holmikat és addig is csak azért vártunk,hogy kidrüljön milyen szinben vásároljunk.(Hiába ,nem mutatta meg magát a kis huncut,ugyhogy maradt a krémszin és a fehér)És szerintem akármilyen babonás is egy anyuka ,akkor sem tudja megállni ,hogy ne vegyen néha egy dudut,vagy kissapkát,kispapucsot......Ha pedig ajándékba kapjátok akkor csak örülj,majd meglátod milyen gyorsan elrepül az a kis idő a 40. hétig.Kellemes babavárást és jó gyüjtögetést
2008. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm, tök jó fejek vagytok! Mindenkinek nagyon boldog babavárást!
2008. ápr. 12. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ami nem "nem-függő", azt kezdd el beszerezni. Én nem vagyok babonás, nekem a párom mondogatta, hogy "Ahhh, Macika rááááááááérünk arra még!" :). Ráérünk.....aha. Tegnap fejeztük be a dolgok beszerzését, mostmár csak a patikába kell majd bemennem 1-2 dologért. De a következő gyereknél már szépen apránként MINDENT be fogok szerezni az elejétől (pl. ha betöltöm a harmadik hónapot), mert úgysem atól függ a dolog. Most lépek a 37. hétbe és már rég összecsomagoltam volna, de ehelyett még a háloinget mosom ki. :) Szóval nem fogok a férjemre hallgatni. Ha mindent a végére hagy az ember az elég nyomasztó! Én már aludni is rosszul aludtam, mert ilyenkor már beindulhat a szülés, nekem meg még össze sincs készítve semmi. Na de majd most!! :)))

Boldog babavárást!

2008. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!