Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran hívott vissza...

Milyen gyakran hívott vissza a dokitok titeket /nem magánrendelésre gondolok/?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint hányadik héten mondjuk a 12. hét utántól.
2009. jún. 10. 11:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs gond, nem hív vissza. El kell menj a kötelező vizsgálatokra a terhesgondozóba és a kötelező Uh-k -ra. Pontosan mire gondoltál?
2009. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kórházba járok be a dokimhoz, mert nincs magánrendelése.


Nekem így alakultak a látogatásaim:

6. hét: terhesség megállapítása (UH+labor)

12. hét: nyaki redő szűrés+ vérvétel (kombinált teszt)

16. hét: AFP és HCG vérévtel

20. hét: UH 2x

(A 20. héten volt egy placenta byopsiám, mert nem lett jó az AFP és HCG eredményem)

22. hét: byopsia utáni kontroll UH

24. hét: vérvétel

30. hét: UH

34. hét: Strepto szűrés+vérvétel

36. hét: UH+NST

37.-38.-39. hét: NST

39. hét: labor kontroll (a pozitív ellenanyag szűrésem és az anémia miatt)

40. hét: itt tartok most (holnapra vagyok kiírva), ha a kiírás napjáig nem indul meg a szülés, akkor aznap be kell menni és csinálnak UH-ot és NST-t.

2009. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én voltam a 12. heti genetikai uh-on aztán a 16 hetes vérvétel annak is már a lényeges részeinek eredménye is megjött. Majd voltam a 18. heti genetikai uh-on a héten. A dokimmal telefonon beszéltem rákérdezett az eredményekre és azt mondta ha nincs semmi gond akkor legközelebb a 24. heti cukorterhelés eredményeivel kell visszamennem és akkor meg is vizsgál, meg ő fog meguh-ni. De azt mondta ha bármi problémám van vagy kérdésem akkor azonnal hívjam őt. Ezért tettem fel a kérdést. Normális ez, hogy csak akkor kell majd mennem?
2009. jún. 10. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ erre voltam kíváncsi:)
2009. jún. 10. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális! Problémamentes terhességnél nem kell olyan sokat oda járni. Bár én szívesen elnézegetném minden héten az Uh-s képeket a babámról... gondolom te is ezért tartod ritkának a dokihoz járást!
2009. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ahogy mondod:) De hát mi kismamák már csak ilyenek vagyunk:)
2009. jún. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!