Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok hozzáfűzni 7...

Mit tudtok hozzáfűzni 7 hetesen a cappuchinó színű folyáshoz, egy rákszűrés után?

Figyelt kérdés
Hála istennek minimális, de ott van.
2009. jún. 9. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Azelott nem volt?Folyas az elofordul a terhesseg alatt nem baj nekem is van,de ha nagyon aggodnal hivd fel a dokidat!

Boldog babavarast!

2009. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Felhívtam és "megnyugtatott", h lehet, h a rákszűréstől van, de lehet, h éppen elhal a terhességem. Pihenjek sokat, ha meg akarom tartani. Mondjatok vmi nyugtatót....

2009. jún. 9. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen bevéreztem, azt hitte az orvosom, hogy elment a baba, átmentem másik orvoshoz, ő azt mondta 30 százalék esélyívan hogy a baba nem ment el.utrahangon nem muitatta magát csak a petezsák volt látható.2 hét hét múlvamegmutatta magát.:)))És a két hét alatt nekem is cappuccínószerű barnás folyásom volt.Aztán most meg már itt van a 15 hós szép egészséges kisbabám.:)))Szóval ne izgulj a folyás miatt, de az orvosod azért tudjon róla.
2009. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jézus anyám! Neked akkor most mitől volt a folyásod???
2009. jún. 9. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 5hetes 5napos terhes voltam mikor elkezdtem vérezni.nekem magne b6-ot és hormontartalmú gyógyszit kellett szedni, és feküdni amannyit csak tudok!be is tartottam!azóta minden rendben,most 14 hetesek vagyunk!

Próbálj meg megnyugodni sztem az a legfontosabb!Én végig beszéltem neki már akkor is!Nyugodt és Boldog Babavárást!

2009. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia!nekem is 7 hetesen csinálta meg a doki a rákszűrést.kicsit véreztem utána,de mondta,hogy a rákszűréstől van.utána 2 napig barna folyásom volt.aztán elmúlt.azóta is minden rendben.:-)remélem már nálad is?Boldog Babavárást!
2009. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem stresszes a munkahelyem, volt egy kis balhé(kocsmai meló) 6 hetes voltam, reggelre élénk színű piros vér! Sírva mentem az orvoshoz, annyit mondott pihenjek, hétfőn uh volt, megvolt a szívhangja, azóta minden rendben, de mondanom se kelljen, azóta táppénzen vagyok, és nem is megyek vissza. :)

11 hetes

2009. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 5+3 naposan voltam dokinál, aki látni még nem látott semmit, de azt mondta tapintás után, hogy babás vagyok. Csinált rákszűrést is. Másnap barnás volt a WC papír, teljesen bepánikoltam, hogy mi van. Felhívtam telefonon, azt mondta, hogy nem tudja ez mitől lehet, menjek vissza hozzá másnap. Itt mindenki azt írta nekem, hogy azonnal irány a kórház, ha nem akarom elveszíteni a babát. Erről anyósom lebeszélt (szintén orvos, bár nem nőgyógyász), másnap a doki még mindig nem tudta mitől lehetett. Rá pár hétre mentünk uh-ra, ahol a szonográfus azonnal rávágta, hogy 100%, hogy a rákszűréstől volt az egész. Most a 24. hétben járunk, már napona rúgdos a kiscsaj. Azóta mondanom se kell orvost is váltottam amit nagyon jól tettem. Szóval kitartás, simán lehet a rákszűréstől, sőt egy sima vizsgálattól is...

Boldog babavárást!

2009. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan a rákszűréstől van, nekem is most volt és a doki azt mondta hogy ez előfordul, de nem baj.
2009. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kismamik!

Mindenkinek köszönöm. Már alig van vmi, remélem nekem is attól volt. Jövő szerdán uh. Addig azért bennem van a félsz... Köszönöm még egyszer

2009. jún. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!