Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik kórházakban...

Kismamik, akik kórházakban dolgolgoztok, meddig jártatok be dolgozni, és milyen osztályra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Késett 2 hetet a menzeszem,akkor mentem táppénzre de már amikor meg kellett volna jönnie is tudtam,hogy terhes vagyok(csináltam tesztet+célirányosan szexeltünk,középidőbe).Aztán amikor UH-on látszott a petezsák 6hetesen akkor vettek táppénzre.

Amugy a tüdő osztályon dolgoztam(TBC,tüdőgyuszi és egyéb fertőző betegségek),nem is tudtam volna amugy se dolgozni mert állandóan émelyegtem,feküdtem otthon.

Most már 31 hetes vagyok,dec,12 óta nem dolgozom.

Boldog babavárást!

2009. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még a traumatológián dolgoztam a kolleganők ahogy megtudták, hogy babát várnak kiírta őket az orvos, nem éppen kismamáknak való osztály.

Te milyen osztályon dolgozol?

2009. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mikrobiológián dolgoztam, 20 hetes voltam amikor elmentem betegállományba, mert placenta byopsiát kellett csinálni - utána meg már nem akartam visszamenni dolgozni.

De nem bántam meg...

2009. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 23 hetes kismami, és a belgyógyászaton dolgozom!
2009. jún. 9. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 8 hetes koromig dolgoztam Gerontológián. Főleg a cipekedés miatt mentem táppénzre, bár voltak szagok is.A dokim azt mondta, hogy ne legyek az egészségügy áldozata!

Ja és a másik ok az volt, hogy éjszakázás nélkül annyi lett volna a fizetésem, mint a táppénz!

2009. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23 hetes vagyok. Én a 19. hétig otthon voltam, mert tavaly volt egy vetélésem, és a főnök nem engedett dolgozni. Mondjuk a 14. hétig nem is bírtam volna olyan rosszul voltam minden nap. Aztán visszamentem és papírmunkát végzek csak, Bőrgyógyászaton dolgozok. Olyan júli közepéig tervezem a munkát, de a körzetim azt mondta már nem fog kiírni tp-re (állítólag nem lehet), így lehet rá kell még húznom egy hónapot, utána már ki tudom venni a szabimat + a szülési szabadságot. Ez így engem bosszant amúgy, mert egyrészt bírom a munkát, akkor meg miért kelljen 9 hónapig csak otthon ülni, másrészt meg anyagi okok miatt is jó még az a pár hónap.
2009. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!