Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenésnél mit egyek? A wc-n...

Hasmenésnél mit egyek? A wc-n az erőlködés árthat?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és hasmenésem van közepsen erősen, görcsök kiséretében. Nem tudom, hogy vírus-e vagy ételtől van. Ebben az esetben, mit jó enni-inni? Ha a wc-n ilyne idős terhesen erőlködünk, akkor az beindíthatja a szülést idejekorán? Van most ilyen hasmenéses vírusos járványféleség?
2008. ápr. 11. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van,szerintem vírus!Vegyél be valami gyógyszert hasmenés ellen,mert az ártalmas lehet.
2008. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem doki tudta nélkül ne vegyél be semmit, inkább menj el hozzá.

Egy két napig egyél csak piritott kenyeret, főtt krumplit, riszt meg teát, ezt megspékelheted banánnal, csokival, ezek fognak.

Nem egészséges, de ha erőlködni kell, ez van. Vigyázz azért magadra, de nem hinném hogy ez megindítja a szülést.

2008. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Normaflor,vagy széntabletta.Esetleg hagyományos,banán,vagy egy kiskanál kávé.De az nem ajánlatos a kofein miatt.De 1*-i alkalommal nem ártana.

2008. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!En mar tul vagyok rajta,nekem is hasmenesem volt.En fott krumplit,piritost ettem es kamilla teat ittam.Par nap es ujra tudtam enni.Igyal minnel tobb folyadekot.Probalj meg ne erolkodni es most pihenj,ne maszkalj sokat.Jobbulast kivanok!

Udv.egy 23 hetes kismami

2008. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A GYORS ELSŐSEGÉLYETEKET!!! MEGNYUGODTAM.
2008. ápr. 11. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
33 hetes vagy figyelj erre oda mert a szülés beindulásának egyik tünete a hasmenés, a görcsökről nem is beszélve.
2008. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!