Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vettem a picúromnak játszós...

Ma vettem a picúromnak játszószőnyeget. Kinek mi a vélemyénye a róla? Nagyon hülyeség vagy jó lesz az neki?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 9. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

biztos nem hülyeség!

nagyon aranyos!

bár mi egy baráttól kaptunk használtan, de biztos vettem volna...

remélem szeretni fogják a babáink!

28 hetes km

2009. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első hetekben nem fogja még érdekelni, de úgy 2 hónapos kora körül már nagyon ellesz rajta. Eleinte csak nézegetni fogja a lelógó dolgokat, aztán rájön, hogy ő hogyan tudja megmozdítani, később megfogni őket. Az enyém nagyon szerette, még néha most is rajta ülve játszik, emelgeti a különféle mütyüröket, pedig már 9 hónapos, mászik és kapaszkodva menni is tud. Szerintem jó dolog a játszószőnyeg.
2009. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen én is remélem:)
2009. jún. 9. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, csak porfogó lett belőle. A barátnőmtől kaptam, ő is azért passzolta tovább nekem, mert nekik sem jött be. Nem érdekelte a picit, ezért csak a helyet fogta.
2009. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fogja szeretni!!Nekünk is bevált.

Jót választottál,mert jó színes!!!

2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, segíthet a fordulás, nyújtózkodás, kúszás gyakorlásában, mi szerettük!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. jún. 9. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

A babád eldönti majd, hogy hülyeség-e :) :)

Egyébként klassz!!! Csak ne lepődj meg, ha az első pár hónapban nem foglalkozik vele. Az én babámat kb 4 hónaposan kezdte el érdekelni a játszószőnyege.

2009. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!