Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-40 hetes kismamák, hogy...

36-40 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Görcsölgetek, leszakad a derekam, éjszaka fáj a csípőcsontom, gyakran van hányingerem, lusta vagyok még nézni is :-) itthonról elmenni már nincs kedvem. Ha nagyobbat rúg a leányzó (márpedig eleven nagyon ;-)) attól félek, hogy akkor most fog megrepedni a magzatburok ... feledékeny, zizis vagyok :-) Egyébként jó a hangulatom, étvágyam is megfelelő, gyümölcs-zöldség, fagyi minden mennyiségben jöhetne :-)

És Veletek mi újság?

37+4 hetes km


2009. jún. 9. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én már nagyon mennék szülni...nekem is fáj mindenhol,éjszaka már lassan meg sem tudok fordulni az ágyban annyira fáj a derekam,türelmetlen vagyok,melegem van,és egyre nehezebben viselem a diétát.De amugy jól vagyunk köszi,a bébi nagyon sokat mocorog ugy tűnik még nagyon elvan odabent.További boldog babavárást és könnyű szülést kivánok neked!üdv 36+4 hetes km
2009. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Előző válaszadóval hasonló helyzetben, elég rosszul viselema diétát. Ha az ágyban meg kell fordulni tényleg átgondolom sokszor, és csak akkor, ha már nagyon el vagyok zsibbadva. Ma éjszaka volt előszőr jósló fájásom. Remélem, hogy az volt, és most óvatosabb vagyok. Nagyon várrom a következő vizsgálatot, hogy mit mutat a máhszájam, meg a ctg. Nagyon rossz már ez a vége a türelmetlenség miatt. A doki szerint hamarabb jön. Ja és kicsit félek, hogy mi lesz, és tudni fogom-e ha eljön az idő.

Kitartás mindenkinek! 36 hetes km.

2009. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már a 40. hétben vagyok, de már nagyon nyűgös vagyok! Egyre jobban fájnak a csontjaim, néha már az az érzésem, hogy szétesik az egész csípőm. Az éjszakák telnek nehezen, mert akkor jobban fáj mindenem. Sajnos nagyon vizesedek, a lábaim iszonyatosan néznek ki és rettenetesen fájnak.

Nekem nem nagyon vannak jóslóim, a derekam is csak elég gyengén fájdogál. Attól félek, hogy túlhordom a babát. Nagyon nehezen bírnék ki még egy hetet!!

Nem nagyon megyek el itthonról messzire, csak a közértbe meg esetleg egy kis séta. Már az olvasás sem köt le. Nehezen telik az idő...

2009. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nekem ez a 3.terhességem de komolyan mondom így egyiknél sem voltam hogy minden porcikám fáj.az elsőnél vigan elvoltam még az utolsó napon is,a másodiknál az utolsó nap be kellett mennem a kórházba mert nem tudtam lépni,a bébi ráfeküdt vmi idegre és nyomta ezerrel,de előtte ott sem volt semmi tünetem még jósló fájásaim sem voltak.mindegyiket végig hordtam,most meg szenvedek és van egy olyan érzésem hogy a harmadik picúr is kihúzza majd a végéig....még jó hogy nem szeretnénk több gyerkőcöt.:) kitartás csajok,bent úgysem maradnak a bébijeink!:)
2009. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak az éjszakákkal van bajom, nem igazán tudok aludni. Napközben pedig pörgök ezerrel, nagyokat sétálok, jövök-megyek. Jósló fájásaim még nincsenek, a derekam fájdogál néha, de semmi extra. Eddig az NST-k is rendben voltak, a méhszájam zárt. Kíváncsi vagyok, mikor akar kibújni a kislányom...

Könnyű szülést kívánok!

38+4 hetes kismama

2009. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Látom, azért mindenki teljesen optimista és vidám :-)

Mindenkinek könnyű szülést és boldog babázást!!

2009. jún. 9. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem régóta vannak görcseim.A lábam egy hete vizesedik, már most fáj is.A méhszájam C:2110.

Hol ilyen-hol olyan a kedvem.Van hogy bírok és csinálok ezt-azt, van hogy semmihez sincs kedvem.Szülni már én is mennék, de már kibírom ezt a kis időt.A cickóm is eléggé érzékeny.A csontjaim is fájnak.

37+2 hetes kismami

2009. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Látom nem csak én érzem ilyen furán magam... Már a 28. héttől jóslóim vannak, egyre erősebbek, néha már meg is lepődök rajtuk. A bébim sokat mozog, olyan erős... Már kevésbé nyomja a bordám és jobban kapok levegőt mint 1-2 hete, de még így is rossz. A lábaim és a kezeim nagyon vizesek, fáj a csípőm, a derekam, a fenekem, nehéz megmozdulni is. Néha annyi erőt sem érzek magamban, hogy lemenjek a boltba, hogy lesz akkor erőm megszülni??? 34. héten egész éjszaka görcsöltem, bementem a kórházba, NST rendbe volt, tömték belém a magnéziumot, CRP vizsgálat, vizelet vizsgálat minden OK, 5 nap után haza engedtek. Méh szájam 2111, nyákdugóm még megvan, de lassan távozgat... Legalább a 37. hétig ki kéne húzni, most a 36.-ban vagyok. Pici fiam a 32. héten volt 2045 g, mostanra biztos van már 2500 g, igaz a lepényem már érett, de a doki szerint nem kell aggódnom a baba súlya miatt. Remélem sikerül még 2 hetet kihúznom, még nem készültem fel a baba fogadására és a szülésre, meg nem árt neki ha még hízik oda bent egy picit. :)

2009. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!