Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok a bébinek ha motorozn...

Árthatok a bébinek ha motoroznék? 9 hetes terhes kismama vagyok .

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát ezt nem kellene.De nem azért, mert a motorozás lenne gond, hanem nagyon balesetveszélyes, hiszen csak 1szer kell elesned és utána sosem bocsájtod meg magadnak.Nem is az a lényeg, hogy te hogyan motorozol, hanem az, hogy mindenki szarik a motorosokra, robogósokra és ebből van a baj.
2008. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem semmi gond a motorozással,csak ne legyen rázós az út ahol mész.Én 15 hétig jártam lovagolni is,az jóval veszélyesebb.Jó motorozást vigyázzatok magatokra!!!Boldog babavárást.31 hetes kismama.
2008. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Nem a motorozással van a gond, az önmagában nem árt, viszont tényleg elég egy esés ahhoz, hogy baj legyen, szóval ezt neked kell eldöntened.
2008. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27 hetes vagyok és még mindig lovagolok. Maga a mozgás nem árt, gondolom, a motorozás se, csak óvatos légy, mert egy baleset azért baj lenne.

Vigyázz magatokra, boldog babavárást!:-)

2008. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én sportmotorral motorozok és ráadásul nem is kis köbcentissel (1000 ccm) . Nem tudom hogy te milyennel szeretnél közlekedni, de azt tudnod kell ha elperecelsz/tek akkor a babának búcsút inthetsz. A hazai rossz és rázós utakról nem is beszélve. Szerinted jó az hogy a motoron zötykölődsz?

Én már abban az időszakban vagyok hogy nem is tudnék motorra ülni, de ha most a jóidő beálltával még én is ilyen fiatal terhes lennék akkor sem jutna eszembe motorra ülni. A férjemről nem is beszélve aki meg sem engedné, még mint utast sem hogy felüljek mögé.

Szerintem ezt jól gondold át mert egyedül te tartozol felelősséggel magadért és persze a babáért. Gondold át megéri-e vagy ki tudod bírni.

Nekem is nehéz hogy csak bámulhatom a többieket és látom a férjem elmenni motorral, mert nekünk tavasztól őszig ez a hobbink minden 7végén. De nem kockáztatnék.

Üdv: 26 hetes kismami

2008. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jól gondold meg!Még nem töltötted be a 3 hónapot sem!Mi is elmentünk a párommal motorozni,de már most ő nem engedi,hogy felüljek mögé.Most vagyok 32 hetes.Jól felöltöztem,tettem fel vese melegítőt is (azzal is csökkented a rázkódást)és nagyon figyeltem az utat.Ahol rosszabb volt az út,igyekeztem kicsit fölemelkedni az ülésről.Persze a párodnak is oda kell figyelnie,hogy hárman ültök a motoron!Beszéljétek meg,hogyan jelzed neki,ha vmi probléma van út közben.Tudod?!Egyszer estek el!Jó utat,sok szerencsét!
2008. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat maradtam a fenekem, sokkal fontosabb a baba de azért hétvégén lemostam szegény mocit :-))
2008. ápr. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!