Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig akarom elhinni, hogy...

Alig akarom elhinni, hogy kismama vagyok, mások is vannak így ezzel?

Figyelt kérdés
Már volt két vetélésem és minden vágyunk az volt, hogy újra babát várjunk. Tegnap megtudtam, hogy tényleg kismama vagyok. Földöntúli a boldogságunk:-))))), de alig akarom elhinni. Néha fáj a hasam és enyhén érzem a mellem. Olyan türelmetlenül várom, hogy 2-3 hét múlva mehessek uh-ra és azt mondják, hogy minden rendben van (méhen belüli terhesség, szabályos a petezsák, van szívhang...). Más is így van ezzel?
2009. jún. 9. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én is alig akartam elhinni mikor kiderült,mert már nekem is volt vetélésem.Én holnap megyek UH-ra,bízom benne,hogy minden rendben lesz.

Boldog babavárást!

10 heteske

2009. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen én is így voltam az elején!Mi 3 évet vártunk a kismanócskánkra.De mostmár egyre jobban tudatosodik hogy egy életet hordok a szívem alatt mivel 17 hetes km. vagyok már és igen csak vannak neki megnyilvánulásai:-)))) amit imádok és élvezem!!!!

Boldog babavárást és sok jó hírt!!!Mit szeretnétek fiút vagy lányt?

2009. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!Igen,én is így vagyok ezzel.Szerencsére nekünk nem volt ilyen rossz élményem.Néha én is úgy érzem mindha nem is velünk történne.Pedíg már a 17.hétben vagyok.

Boldog baba várást!!!!

2009. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Már 23 hetes vagyok, kerekedik a pocim, látom ahogy rugdos, és még néha nem hiszem el hogy ez tényleg velünk történik! Talán ha megszületik akkor fog tudatosodni bennem hogy tényleg anya lettem. :)

Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok! :)

2009. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kismamák! Köszönöm a gyors válaszokat:-) Türelmetlen vagyok, hogy már lássam "jó helyen" van. Félek ne hogy ne mondjon igazat a vérvétel vagy a terhességi teszt... Fent sorolt tüneteket leszámítva nagyon jól vagyok fizikálisan (lehet, hogy ez téveszt meg?), a lelkemről nem is beszélve milyen jó:-))


Tudom nagyon furcsán hangzik, de azt érzem, hogy kisfiú lesz. Igazából szeretnénk kislányt és kisfiút is.

Ti már tudjátok, hogy milyen nemű babát hordtok a szívetek alatt?

2009. jún. 9. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak gratulálni tudok!! :D

Bár nekem nem volt semmilyen problémám korábban, most sincs hál' Istennek, de én is olyan földöntúli boldogságot érzek, amit nem is tudok szavakkal kifejezni!! :D Bár nekem már egy kis félelem is vegyül a dologba, m a 39. hétben vagyok, első baba, és nem tudom, milyen lesz, amikor a karomban tarthatom a picimet...Lehet, még fel sem fogtam igazán, hogy anya leszek! :) Furcsa, szeretném, ha már kibújna a kislányom, de még olyan jó lenne, ha a pocakomban maradna... Olyan leírhatatlan kettős érzés...

De nincs ennél jobb a világon!! Drukkolok Nektek, bár tuti, minden rendben lesz!

2009. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is hasonloképp érzek...nekem is volt vetélésem és most ujra állapotos vagyok és Nagyon Boldog!!!! Alig várom hogy lássam a picimet UH-n .


Gratulálok! :)

2009. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!