Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6-ból mennyit lehet...

Magne B6-ból mennyit lehet szedni naponta?

Figyelt kérdés
Elég sokat keményedik a hasam,az orvosom csak napi 1 tablettát írt fel.Nem lenne baj belőle ha este is eggyet bevennék?
2008. ápr. 10. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Béres Magnéziumból szoktak 1-et, magne b6-ból 3x2-őt.
2008. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 1-et mondott, szerintem próbáld meg először 1-el és ha nem múlik a tüneted, akkor növeld.
2008. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan vegyél be este is egyet, én is így szedem, semmi bajos nem lesz, az egy tabletta, nem fogja megszüntetni a keményedést. Van ivóoldat is belőle, az egy kicsit több magnéziumot tartalmaz, én azt is ittam, iszom.

boldog babavárást!!

2008. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha sima Magne b6,akkor 3x2 a legnagyobb adag, ha beveszel egyet este plusszba nem lesz baj,sőt.ha mész dokihoz említsd meg neki,addig is beveheted.És azért nézd meg a papírját,ott rajta van,hogy milyen és hogy mennyi a max adag.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a béres magne b6 ról van szó,abból én is napi kettőt szedek(orvosi javaslatra)mivel a sima magne b6-ból már 3*2-t szedtem,de ez mellett elkezdett keményedni a hasam.Abból 6 db közel 300mg magnézium.Erre a dokim azt mondta hogy akkor a béresből alapból 2db-ot szedjek,mert az ugy 500mg magnézium. 30 hetes kismama
2008. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Még csak 1 hete szedem a Magne B6-ot,de nemigen veszem észte hogy használna,mert továbbra is keményedik a hasam,meg néha enyhe görcseim vannak.Még egy hétig megpróbálom eggyesével szedni,de ha akkor sincs hatása szedem kettesével.31 hetes vagyok.
2008. ápr. 11. 08:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 26. héttől görcsöltem és nagyon keményedett a pocakom. A Magne B6-ot, 3x2 vel szedtem. Szerintem egyesével ne szedd, mert az semmit nem használ. Ennek semmilyen káros hatása nincs, szerintem bevehetsz többet is, nem kell rögtön 3x2-t,de szerintem naponta 2-3 at bevehetsz!

jobbulást a pocakodnak

39 hetes kismami

2008. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2X1 magneB6-ot szedtem, de a dokim azt mondta az úgy semmit nem ér. Vagy 3X1, vagy 3X2. De azt is mondta, hogy keményedésre az igazi segítség a pihenés, a fekvés!

Kérdezz rá az adagra még 1X a dokitól!

Minden jót: 33 hetes kismama

2008. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Énis folyamatosan keményedek 22 hetes korom óta.Nem használ a magnézium. Ha pihenek, akkor nem, de amint megmozdulok bekeményedik és úgy marad, amíg le nem ülök. A kórházi magnézium infúzió jo volt, attól 3 napig tünetmentes voltam, de aztán visszaállt a keményedés. agne B6ból szedhetsz max 3X2-őt.

A védőnő mondta nekem multkor, hogy van valami homeopátiás bogyó, valami só (süszler só?) ami segíti felszívódni a magnéziumot, próbáljam meg. Még nem jutottam oda, de utánaérdeklődhetsz te is.

És tényleg pihenj amennyit tudsz

2008. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Max 2-őt szedjél, ha még így is görcsölsz, akkor csak orvosi utasításra szedjél többet. A védőnő ezt tanácsolta nekem.
2008. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!