Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam az orvosomnál, azt...

Ma voltam az orvosomnál, azt mondta, hogy a 12. héten kell mennem hozzá uh-ra. De azt elfelejtettem megkérdezni, hogy az uh vagy a naptár szerinti 12. héten menjek? Mert a kettő között egy hét különbség van.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor 12 hetes leszel arra gondolt, mert akkor van a következő uh.
2008. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a terhességi 12.-ik héten kell menned!!!!
2008. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Naptár szerint.
2008. ápr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,naptár szerint,ahogy a mensid ből kiszámoltétok.
2008. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naptárszerint és ez nagyon fontos, mert most fogják nézni a nyaki redőt.Hogyha más időpontban mész akkor az eredmény is más lessz és ez utal a down kórra, szóval betöltött 12. naptári hét, de ne haladd meg a 13-at.
2008. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De soha nem volt rendszeres a ciklusom, és nem pontos a naptár szerinti számítás. Az nem baj?
2008. ápr. 11. 08:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, én 11 hetesen voltam az uh-on, mert volt egy kis vérzésem és meg ultrahangoztak, ami már jó volt, nem kellett mennem a 12 hetesre.
2008. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Amikor eloszor voltam dokinal akkor azt mondta,h csak petezsakot lat,de 5 hetes terhessegnek felel meg.Majd visszarendelt 5 het mulva.Akkor az uh-n kiderult,h a baba a meretei alapjan nem 10 hetes hanem csak 9.Es Ennek megfeleloen most is e szerinti hetbe sorol a doki,nekem nem a naptar szerint kellett mennem,mert azt modnta mivel a ciklusom nem 28 nap,igy nem lehet pontosan tudni a fogantatas idejet.De a korai terhessegnel tudjak a legpontosabban megmondani,h mekkora is a baba.Szerintem azert csorogj az orvosodra,de nezd meg /ha van kiskonyved/h esetleg nem irta e be datum szerint az idopontot,h mikor kell visszamenned,mert nekem be szokta irni.

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az uh szerint nézik végig a terhességet, nem a naptár szerint!

nekem sem volt rendszeres ciklusom így végig uh szerint számoltak, és ez stimmel is napra pontosan még mindig, pedig 32 hets vagyok.

A doki szokott időpontot is adni, nem csak így nagyjából. De az uh szerinti héten menj szerintem, de ha előbb, vagy később, abból sem lesz baj!

Nekem minden vizsgálatom csúszott 1-1,5 hetet a vidéki mivoltom miatt, és semmi baj nem volt belőle!

2008. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!