Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes dolog, hogy...

Természetes dolog, hogy kedden volt 2 hete, hogy missed ab. ot csináltak és még mindíg fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Azóta már vissza mentem kontrollra,mert annyira fájt,hogy meg tudtam volna bolondulni a fájdalomtól.

Szedem a gyógyszereket,amiket felírt a Doktornőm,de nem akar múlni a fájdalom.

Természetes dolog ez?

Kb. mikor áll helyre a belsőm?


2008. ápr. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Missed ab. 1,5 éve, de én nem emlékszem hogy ennyire fájt volna, kb úgy mint egy menzesz. Viszont sokáig véreztem.
2008. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem belefér a dolog. Ha nem görcsölsz és nem vérzel, talán nincs semmi baj, mert a méhed regenerálódik, ezt éreztheted most. Ha nem múlik és nem tud kézzelfoghatót mondani a dokid, akkor menj el másik doktorhoz feltétlenül, hogy megnyugtasd magadat, mivel TE vagy a legfontosabb!!!

Jobbulást!

2008. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszike!

Ebben az orvosba megbízok,mert a pesti dokimnak köszönhető mindez,hogy ilyen sokáig bennem volt a bomló babám!

Amikor vissza mentem akkor véreztem,azért is mentem vissza.

De azóta semmi,a köv.menzes után kell vissza mennem kontrollra,de ha nem múlik a fájdalom,míg elfogy a 3 maradék gyógyszer,akkor nem várom meg hogy megjöjjön.

2008. ápr. 10. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok!!!Nézettesd meg a progeszteron szintedet, ha rendbe jöttél, lehet, hogy ez okozta a vetélést, mivel ha alacsony, nincs ami megtartsta a terhességet. nekem is alacsony volt, és egy lehetséges vetélés megelőzése érdekében kellett szednem egy kis Clostilbegytet (ovuláció serkentő, így progeszteron emelő), teherbe is estem és nem volt semmi baj hála. Nekem úgy derült ki, hogy alacsony, hogy nagyon furán menstruáltam, össze vissza, azaz sárgatest elégtelenségem volt.

Sok sikert kívánok a jövőben és kisbabát mihamarabb!!!!

2008. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha előrehaladottabb volt a terhességed, akkor előfordulhat, de mindenképp menj vissza, ha nem múlik, és kérj uh-ot, nézzék meg, nem maradt e bent valami!!!
2008. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor nekem volt abortuszom akkor kb.6-7 hetes volt a terhesseg,es En arra emlekszem,h nekem egyaltalan nem fajt utana,semmi gorcs nem volt,viszont eros verzes par napig.Engem inkabb lelkileg tort ossze.

Viszont tenyleg elkepzelheto,h mivel idosebb volt a terhesseged,ezert tudhato be a fajdalom.

Minden jot kivanok,es mihamarabbi babaaldast!!!

2008. ápr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!