Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ice teát lehet inni?

Ice teát lehet inni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne már... megint!

Mért ne lehetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Tán ezt az okos kérdést is te tetted fel!?

2009. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Sőt Hot teát is:-))
2009. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Nikcsi ***** válasza:
74%

Istenem....persze hogy lehet.

De tudod mit, inkabb gyujtsd ossze egy kerdesbe az ilyeneket es egyszerre megnyugtatunk hogy igen, terhesen is lehet enni, inni, mozogni, ELNI.

2009. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Felteszel tök hasztalan kérdéseket,de egy kommentet nem írnál,hogy ugyan már miért is pontozol le mindenkit!Legközelebb megkérdezed majd,hogy lehet-e savanyú cukrot enni?Megkíméllek a kólás kérdéstől is,lehet kólát inni terhesen,sőt mekis kaját is ehetsz mellé!és utána még rágózni is lehet,hogy ne legyen hagymaszagú a leheleted.Ha mersz enni hagymát.
2009. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudtommal olyan kérdést lehet feltenni amilyet csak akarunk,miert aki olyat tesz fel,hogy igazan a hajam égnek áll az nem baj nektek.Mi az ,hogy lepontozlak,ne en voltam de ha igen sem senkinek semmi koze,bar ilyen sza.. valaszokat le lehet.Ti minek vagytok ezen az oldalon ha ilyen kerdesen ennyire hamar kiborul a bili,csak sajnalni tudom a kornyezeteteket!!!!!

Ja nem en irtam amugy a ragos kerdest!

2009. jún. 9. 09:52
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia.Hát nem értem megint az előttem szólókat, miért háborodtak fel ennyire, biztos a front hat most így.Na de, inni éppen lehet, csak sok benne a cukor, ezért nem tanácsos belőle sokat inni.Én inkább csinálok magamnak rendes teát, jó gyengén, kevés cukorral, és azt iszom, pl. jó kis gyümölcsteát.Nem jó ha agyon van cukrozva, mert sok kismama panaszkodik hogy nem eszik sokat, mégis hízik, hát pont azért mert sok cukros lötyit isznak.

Szép napot.

2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nikcsi ***** válasza:
Akkor igyal amit szeretnel, de pontozgasd le azt aki normalis valaszt adott neked.
2009. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nikcsi ***** válasza:
+ne
2009. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miert ez valami verseny?ha lepontozlak nem nyersz?ha a valaszod olyan amilyen mit varsz?amit adsz azt kapsz!!!!
2009. jún. 9. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!