Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek? Olyan rosszul...

Mit egyek? Olyan rosszul vagyok 12. hetet nem rég töltöttem be. Hogynem birok enni, inni mert kihányom.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már inni sem tudsz, menj orvoshoz, nehogy kiszáradj. Van olyan kúp, ami segít ezen- én még ügyeletre is elmennék helyedben!
2012. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nekem a citromos víz segít.

Jobbulást!

2012. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csak kitartást tudok kívánni! Enyhülni fognak a tüneteid biztosan, csak még egy kis idő kell hozzá! Ne erőltess semmit, próbálj könnyen emészthető, szinte már diétás ételeket, falatokat fogyasztani, többször keveset!

Jobbulást! És jó babavárást!

2012. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam még pár hete. Se enni se inni. Minden rossz ízű,még a víz is,szinte undorodtam tőle. A hűtőhideg víz esik jól most is,már 13 hetes vagyok,de 6 hétig én is szenvedtem. A gyümölcsteát mai napig nem bírom meginni,pedig imádom.
2012. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

a magneb6-t szedem 2-vel de nem segít.. :/

de hát vkinek a terhesség ezzel jár!:)

2012. márc. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!