Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok és a méhszájam...

28 hetes vagyok és a méhszájam C:3100. Azaz a külső 1 cm-re nyitva van. Sokat pihenek, de amint felkelek keményedek. Aggódjak, vagy ettől még jöhet időben a pici?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából érdemleges választ erre csak a nőgyógyász tudna mondani.Nem ritka eset, h kinyílik a külső, attól még a többi zárva van.Az bizti, h nagyon sokat kell feküdnöd, ha az orvos súlyosnak látná, úgyis befektetene a kórházba, de ott is csak annyit csinálnak, h felpóckolják az ágy lábát, és hát ott kénytelen vagy ágynyugalomban lenni.Az ikres terhesek közül soknak kinyílik már ilyen hamar a méhszáj, a súly miatt, ami ránehezedik.Szerintem ne aggódj, ha gond lenne, a doki úgyis intézkedne.

2008. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni,viszont nekem meg már a 25.héttől,csak c 2000 a méhszáj..De a dokim mondta hogy van akinek már a 13-14.héten is csak c 2000 a méhszáj..Szóval ebből azt akarom kihozni,hogyha vmi gond lenne vagy vmi különleges teendőd lenne ezzel kapcsolatban,biztos hogy szólt volna a dokid.Bár a helyedben ha nekem kétségeim lennének ezzel kapcsolatban inkább hívd fel a dokit,és kérdezz rá konkrétan mégegyszer mindenre,hogy megnyugodj...
2008. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MEGNYUGODHATSZ,MERT NEKEM KINYILT A KÜLSÖ IS MEG A BELSÖ IS,ÉS MAJDNEM MEGSZÜLTEM,DE INFUZIOVAL VISSZAÁLLITOTTÁK,KORHÁZBA VOLTAM 3 NAPIG,SZIGORU FEKVÉS,MÁR ITTHON VAGYOK,ITT NYILAL,OTT NYILAL,FEKÜDNI KELL MERT NEM JÁTÉK. NEKEM ELÖRÉBB HOZTÁK E MIATT A SZÜLÉST ,TEHÁT 36-37 HETESEN MÁR JÖHET A BABA,REMÉLEM KIBIRJA MÉG BENT ADDIG MERT MOST 33 HETES LESZEK.
2008. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy a fontos, tényleg pihenj nagyon sokat,és ezalatt a fekvést értem.
2008. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem 20hetesen volt 3100-as.Az orvos szigorú ágynyugalomra itélt.Sajna dogoznom kell,fodrász vagyok nem tesz jót az ácsorgás.Amikor hazaérek rögtön fekszek le.Hónap végén megyek ultrahangra vizsgálatra majd akkor kiderül van e változás.Üdv 27.hetes kismama
2008. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!