Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 22-én megyek méhlepény...

Március 22-én megyek méhlepény mintavételre a bajcsy kórházba, van valaki akinek akkora van időpontja? Én nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is megyek CVS-re-március 19.-én-én az Istenhegyi klinikára.Én nem izgulok,mert már az előző babámnál volt hasonlóban részem,akkor amniot csináltattam(rossz volt az integrált teszt eredménye).Akkor 35 éves voltam,most 39 vagyok.A Ferenczi(remélem jól írtam a nevét)doktor csinálja?A barátnőm(a nőgyógyászom mellett asszisztens) oda akart küldeni,de addigra már megbeszélt időpontom volt az Istenhegyin,és a Hajdu Krisztina-aki nekem csinálja-szintén profi(genetikus).Különben én csak jót hallottam a Bajcsyról.Én 20.-án töltöm a 12. hetet,és még azon a héten hívnak az eredménnyel.Persze majd vizsgálják még tovább is a levett mintát,de a legsúlyosabb dolgok eredményére nem kell sokat várni.Tényleg nem fáj,inkább kellemetlen.Pár perces procedúra.A lényeg,hogy utána 3 napig szinte csak pihenj,mert 72 óra a kritikus.Szerencsére a férjem mindent megcsinál,nem is tudom hogyan oldanám meg a 4 éves örökmozgóm mellett.Te miért vállaltad a vizsgálatot?
2012. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia ! Én májusban leszek 38. a korom miatt és van egy 3 éves kislányom aki szívbetegen született, nem szeretnék kockáztatni. Az elöző terhességemmel az istenhegyire jártam én is akkor még csak az integrált tesztet csináltattam meg, de a betegsége már csak születése után derült ki. Most a magán orvosom ajánlotta a bajcsy kórházat,igaz nem gyors, de ingyen van :-) most 14+2 napos vagyok, amikor a tanácsadáson voltam azt mondták nem sűrgős a nyakiredő érték jó volt, remélem a vizsgálat eredménye is jóóó lesz. (4. babámat várjuk ) 22-én megcsinálják és az eredmény kb 3-4 hét :-(
2012. márc. 12. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,a Bajcsyban ingyenes,ezért is preferálta a barátnőm.A férjem meg azt mondta,hogy Ő a Hajdu doktornőt akarja,ergo akkor az Istenhegyi.Nekünk van már egy nagy fiunk is-20 éves-akkor még semmi ilyesmi nem volt,igaz,eszembe se jutott,hogy valami baja lehet a gyerkőcnek.Mivel a korom miatt mindenképpen akartam kromoszóma vizsgálatot,így felesleges lett volna pénzt kiadni azkár az kombinált,akár az integrált tesztre.UH-on sem látták,hogy valami gond van kicsi szívével?Kifejezetten szívultrahangot is csinálnak az Istenhegyin(azt hiszem a 18. heti genetikain meg is kérdezem a doktornőt).Remélem nincs nagy problémája a kicsidnek.
2012. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nekem is van egy 20 egy 18 és egy 3 éves lányom, sajnos a 3 éves másfél éves koráig 3 szívműtéten esett át, falott tetralogia, remélem már túl vagyunk a nehezén, ezért sem szeretnék most kockáztatni, nem mintha az elöző terhességemnél nem vigyáztam volna, eljártam minden kötelező és fizetős vizsgálatra, és csak 6 hetes korában derült ki a baj :-(
2012. márc. 12. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor Te sem unatkozol!Remélem a legnagyobb rendben lesz minden Nálad,és nálam is.A pici lánnyal szintén...
2012. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen-igen csak pozitívan :-))
2012. márc. 12. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap mentem volna a bajcsyba de nekem végül másként alakult. Kiderült,hogy hátrahajló a méhem igy csak amniore tudok menni majd a 17.héten. Én a Máv kórházba megyek az Istenhegyes Báthorfi doki fogja nekem csinálni aztán 4hét az eredmény. Most 15hetes vagyok és nagyon nehezen élem meg ezt a hosszú várakozást :-(
2012. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűha, hát megértelek, igen ez a hosszú hetek :-( én 12 hetesen voltam a genetikai tanácsadóban akkor azt mondták ráér, pedig pont azért választottam ezt a vizsgálatot mert korábban meg lehet csinálni mint a magzatvízvételt, 16. hétre kaptam időpontot, és utána még az a 3-4 hét várakozás, és persze, ha komoly baj van, akkor már rendesen indítják a szülést :-( de nem lesz semmi komoly, várom a babucim nagy szeretettel :-)))
2012. márc. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!