Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem? A hétre,...

Tippelnétek nekem? A hétre, illetve a nemre lennék kíváncsi! Www.Kepfeltoltes.hu/view/120301/P1000862_www.kepfeltoltes.hu _. Jpg

Figyelt kérdés
Lehet fura még ilyenkor feltenni ezeket a kérdéseket,mikor még én sem tudom,hogy mi lesz,de a Férjemmel van egy megérzésünk,ami mindkettőnknek egyforma,és kíváncsi vagyok Ti ezt hogy látjátok?!Első baba,és a hasamat úgy nézzétek,hogy 70kg-ról indultam. :D :D :D
2012. márc. 1. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20 hét, lány
2012. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,nagyon örülök,hogy sokan Kislányt írtatok,mert én kislányt szeretnék,de persze tök mind1 hisz első baba,és fő az egészség!:D:D A Férjemmel Kisfiú a megérzésünk.Hétfőn megyek AFP-re,és utána várhatom az eredményt,és azzal megyek majd az uh-ra,ahol reméljük kiderül mi lesz.Ja,és a 13:17-es válaszoló nyert,vagyis 17 hetes kismama vagyok!
2012. márc. 1. 19:36
 13/13 anonim ***** válasza:

:)


Ha megtudod a nemét, akkor megírnád?

Köszi és szép babavárást!

2012. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!