Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok 2....

20 hetes kismama vagyok 2. terhsséggel. Már kb a 18 hét óta mozog a pici, de még nem rugdos csak szerintem forgolódik. Tegnap óta viszont épp hogy nyom egy picit néha, mintha nyújtózkodna, de ritkán. Nem baj ha nem rugdos összevissza?

Figyelt kérdés
Itt ott feszít néha egy kicsit,aztán ennyi.És általában este mocorog,és csak ha elfekszem.Más babája is ilyen kényelmes,és lusti??
2009. jún. 8. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a második később kezdett el aktívan mozogni. Az elsőt már 16 hetesen éreztem, őt meg csak a 19. héttől. Most 25 hetes viszont olyan bulit szokott csapni, hogy csillagokat látok!!!

Lehet, hogy neked is beindul, de az is lehet, hogy kis nyugodt babó lesz!

Szép babavárást!!

2009. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 hetesen még azért elég picik és jól elférnek a pocakban, tudnak ide oda úszikálni, sztem majd később fog erőteljesebben rugdosni.
2009. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon lusti volt végig. :-) Néha rúgott 1-et, de nagyjából szolídan azt is. De miután megszületett is halálosan nyugodt természetű baba volt, kb. 1 héten egyszer sírt egy pár percet. Szóval szerintem csak arról van szó, hogy ő teljesen más természetű baba lesz, mint az első babád. Van ilyen. Amíg mozog, bármilyen óvatosan teszi is, addig nincs gond.
2009. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!