Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességben veszélyes...

Koraterhességben veszélyes lehet a fizikai emgerőltetés, akár el is vetélhetek emiatt?

Figyelt kérdés
Ikerlányaim 14 hónaposak, 7. héten járok a kicsivel.Viszont a 4. emeleten lakunk, és tök egyedül vagyok egész nap, úgyhogy cipelem a két babát föl - le, ha sétálni, vagy bárhová megyünk.Félek, hogy baj lesz, már most nehezen bírom, mi lesz később...
2008. ápr. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az 5. héten,amikor még nem tudtam,hogy baba van,sittet lapátoltam.Baba azóta is vígan el van a pocimban.Az ikreket meg próbáld meg arra szoktatni,hogy gyalogoljanak,meg mutasd meg nekik,hogy milyen jó móka lépcsőzni stb...Illetve,ha tud a párod is jó lenne,ha kivenne 1-1 hét szabit néha,hogy te tudjál pihizni egy kicsit.
2008. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fizikai megerőltetés veszélyes lehet, persze gondolom, hogy a két kicsi babád mellett nem nagyon tudod kikerülni az emelgetést. Lépcsőzés, emelgetés után próbálj meg pihenni, vagy időnként kérj meg valakit, hogy segítsen neked (párod, szülők, barátnők).

Gratulálok a picihez (és az ikrekhez is)!

2008. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze jó lenne ha nem kellene emelgetned őket, de gondolom ha lenne minden nap segítség, nem tennéd,nem vagyunk egyformák,van aki meg sem érzi, van akinek egyből jelentkezik a szervezeténél valami jel,hogy pihenjen.Még az elején vagy,ha teheted vigyázz magadra, de ha csak arra gondolok hogy régen is mi volt, azt hiszem inkább mi kismamák nagyon óvatosak akarunk lenni,ami helyes is, de sztem nem lesz baj,csak tényleg pihenj egy ilyen lépcsőzés után.Itt a jóidő,persze az ikrek is igénylik a napi játszást ,sétát,stb. menni kell velük, de ha úgy érzed a szervezeted jelez,inkább említsd meg az orvosnak.Boldog babavárást!
2008. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat, megpróbálok figyelni a testem jelzéseire!
2008. ápr. 10. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!