Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan kismama aki nemsokat eszik mostanában? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Egy pár napja nem sokat eszek és már elég lelkifudim van a babámmal szemben hogy szegény lehet hogy éhezik.Jobban esik egy pohár kakaó,vagy gyümölcs.Ti hogy vagytok ezzel?

17 hetes km.


2009. jún. 7. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár nap nem számít! De figyelj arra, hogy egyél fehérjét is. A babusnak nem csak vitaminok kellenek hanem mindenből egy kevés. Én sem ettem túl sokat az első 13 hétben, mégis fejlődött a baba. Nem kell feltétlen dugig tömni magunkat terhesen, a napi 1500 kaloria elegendő. Biztos pár nap múlva jelez majd a szervezeted, hogy enni kell. Én mindig úgy vagyok ezzel, hogy ha valamit kívánok akkor arra biztos szüksége van a szervezetemnek és a babának. Nekem a csoki miatt van lelkiismeretfurdalásom és hidd el az sem jobb :-). Nyugi és próbálj könnyű étrendet kitalálni magadnak.
2009. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10.-hétben vagyok és nem kívánom csak a gyümölcsöt.

Inni sokat iszom,de enni keveset.

Én is aggódom.

2009. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!