Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi édességet eszik?...

Ki mennyi édességet eszik? Miért nem ajánlott, a babának árt, vagy csak a kismama elhízásától tartanak? Ki mennyi gyümit eszik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

édességet nagyon keveset eszem. nem is kívánom, nem is vagyok édességes. néha 1-2 kocka csoki, vagy egy fagyi, 1 szelet süti...ennyi. ez kb. 2 hét alatt.

a gyümi az jöhet. főleg most a dinnye :)

az édesség gondolom a hízás miatt sem ajánlott, és a terhességi cukor miatt. nekem emiatt is oda kell figyelnem arra, amit eszem. és ebbe sajnos a gyümölcsök is bele tartoznak nálam :(


11hkm

2009. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én naponta kb. 4-5 szelet csokit, meg még valamilyen sütit is eszek. :D Most nem vagyok kismama, de már kétszer voltam. Szerencsére szerencsés alkat vagyok, mert egyáltalán nem látszik, hogy mennyi csokit eszek, pedig nem is sportolok.
2009. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta eszek egy magnum jégkrémet, gyümölcsből meg vagy 3 félét, amiközt mindig van egy banán! Ha nincs magnum akkor meg ami éppen a kezem ügyébe kerül. Egy a lényeg, hogy este 6 után ne egyél édességet mert akkor az éjszakai zsírégetés nem indul be. Én reggelre van, hogy 1.2 kg-mal könnyebb vagyok. És ha csokit zabálok este akkor meg csak fél kiló megy le... Az éjszakai zsírégetés teljesen normális emberi reakció, nem diétára gondoltam, hanem csak egy kis apróság amivel, kordában tudod tartani a csoki iránti vágyadat! Most jut eszembe megyek és be is kapok egy bonbont :-)

2009. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Na én aztán RENGETEG édességet ettem a babavárás alatt...Emelett minden a normális kerékvágásban ment,csak beiktattam pluszban a sok szénhidrátot.Egyszerűen nem bírtam az édes ízek nélkül,az utolsó hetekben napi 1-2 zacskó Negrót is elszopogattam,most már nem foglalkoztat...Szerettem a gyümölcsöket,főleg a banánt,almát,kivit ezeket összekockáztam és elrágcsáltam egy-egy púpos tállal belőlük.Visszatérve a sok édességhez,már bánom,hogy nem voltam kicsit erősebb ezzel kapcsolatban....sajna van rajtam 20 kiló felesleg. :( Mindegy...

Az anyuka vonalainak árt a sok cukor,a babákra nézve nem káros,csak súlynövekedést okoz.Ez persze normális keretek között értendő,attól nem kell tartania a kismamáknak hogy a napi 3 szelet csokitól 5 kilós babájuk születik majd.

2009. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én terhesség alatt rengeteg édességet megettem! Volt olyan hogy fékezni akartam de este már rosszul voltam érte! Igaz 30 kg-ot felszedtem, de ezt le is adtam!!!! 1 éves kislány anyukája Ja! És nem kellett fogyóznom hogy lemenjen!!
2009. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is rengeteg édességet eszem ,főleg a csokis kekszekért sóvárgok állandóan.Szerencsés vagyok,30 hetesen 6 kg.súlyfeleslegem van.gyümölcsből banánt,almát,és cseresznyét eszem.
2009. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én IMÁDOM az édességeket,minőségi-pl.svájci csokit,német csokikákat imádom,magyarokat kevésbé,de persze vannak kivételek,pl.most csodálkozom azon,hogy milyen finomak a Boci csokik....

Hízásra hajlamos vagyok,anyámnak,apámnak is volt/van súlyfeleslege,nem is kevés,nekem MOST ÉPPEN nincsen(túl sok),mert fogyás után vagyok,164 centis és 64-66 kiló(van mit fogni rajtam de én így szeretem),de emiatt sajnos nagyon óvatosnak kéne lennem,és hiába sportolok heti 2-szer,mászik vissza grammonként a súly...6 hónapja súlytartás van(ilyen még sose sikerült nekem)mert 74 kilóról lementem 64-re,és ez egész idáig nem változott,most meg az egyre több édesség miatt persze újra megy fel lassanként....EZ VAN!!Gyereket én is akarok,az az érzésem,hogy gusztustalan ronda dagadt malac leszek a végén már,mert édességeknek még így-nem terhesen se állok ellent..........

2010. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sok édességet eszek naponta,így a súlytartással komoly problémáim vannak.Azt nem tudom,hogy a baba nagyobb lesz-e méretre/súlyra,ha a kismama terhesség alatt túlzásba viszi az evést,anyám pl.45 kilót hízott a 9 hónap alatt velem.Majdnem 100 kilósan szült meg engem,én meg csak 2,5 kilós voltam.Az a 45 kiló már lement róla,de azért ennyit hízni terhesség alatt beteges.

Gyümölcs-szeretem,a jó édeseket,pl.banán,kiemelném a POMELÓ-t,az egy olyan gyümi,mint a grapefruit,csak még könnyebb leszedni a héját-külsőt,és a belső hártyát is értem ezalatt.Nagyon-nagyon fiiiiiinom,és egészséges!Olyan külsőre pontosan,mint a grapefruit,citromsárgás a héja(és jó vastag),és úúúúúh nagyon imádom! 1 pomelót kb. 2 ember tud megenni,mert nagyon nagyon laktat,kivéve ha nagy étvágyú ember eszi.:-)

Imádom a kiwit,epret nyáron(villával alaposan szétnyomva,és RENGETEG porcukorral)-persze néha lejjebb adom,és nem szétnyomva eszem,porcukor nélkül,ha épp lusta vagyok az előző fajtát megcsinálni.

Almák közül a mosolygós pirosat(én így hívom,azt hiszem jonatán talán),a lédús mandarinokat,lédús narancsot,továbbá imádom a licsit(azt hiszem eredetileg lichi-nek kell írni),a magnélküli zöld színű szőlőt(kecskecsöcsnek hívom),és az utóbbi években rájöttem,hogy nagyon szeretem még az áfonyát,málnát is.

2010. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!