Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, ha állok,...

35 hetes vagyok, ha állok, nagyon feszül a hasam alja, ülve is érzem, mozdulatra, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Volt már magnézium, meleg fürdő, de nem múlt el. Nem fáj, inkább nagyon feszítő érzés a hasam aljában, a szeméremdomb fölött.
2009. jún. 7. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
talán fordul be a baba
2009. jún. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy reped a böröd , kenegesd
2009. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, de a baba már befordult, a bőröm meg már kirepedt, de egyébként sem kívülről érzem. Most sem múlt el, csak enyhült egy kicsit, de továbbra is tanácstalan vagyok.
2009. jún. 7. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma töltöm a 36.hetet,de kb 2-3 hete érzem ezeket amit írtál.

A hasizmod-hasfalad és egyéb belső szerveket mát igencsak nyom a bébi,hisz ahogy írtad mát befordúlt és a súlyánál fogva lefele nyom.

Ez normális,hisz pár héten belűl megindúl kifele.

nekem is iszonyatosan feszűl,olyankor egy kicsit vízszintbe helyezem magam és jobb lesz utána-általában:)

Itt a vége felé már "sajnos" jönnek ezek a kellemetlen dolgok.

Éjszaka még tudsz aludni?

Mert nekem akkor szokott feszíteni,de borzalmasan mikor pl.fordulok egyik oldalról a másikra...

Szóval aggodalomra semmi ok!

Minden jót neked:)

2009. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó volt a válaszod. Tegnap éjszaka óta van ez, és eléggé nehéz volt fordulni az ágyban, de akkor szerencsére ez természetes, így már nem izgulok.. :) Egyébként is nagy baba :)
2009. jún. 7. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!En 38 hetes vagyok es en mar menni alig tudok ettol a feszito erzestol.A babad helyezkedik es ez majd csak kellemetlenebb lesz kesobb.Az utolso valaszolo jol mondja.Ha nagyon feszit akkor fekudj le kicsit es akkor jobb lesz.En peldaul se allni se ulni nem tudok sokaig ,mert baromira feszit.Mar nem sok van hatra kitartast neked.:)

Konnyu szulest!

2009. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!