Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr Pazár Dániel?

Milyen orvos Dr Pazár Dániel?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elég sok jót hallani róla.Személyes tapasztalatom annyi, hogy egy ultrahangot ő csinált nekem, alapos volt. Gondolom sokat nem segítettem, de nekem más az orvosom.
2008. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is más az orvosom, de nagyon jó doki,alapos,kedves.

2008. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésemnél ő volt az ügyeletes orvos. Egy nagyon rendes, figyelmes ember. Többet törődött velem ő, mint a mellettem szülő kismamával a fogadott orvosa. Kijárt a férjemhez, mondta, hogy hol tartunk. Utána minden nap bejött hozzám, de előtte elment megnézni a kislányomat, és mindenről beszámolt. Szóval szerintem egy nagyon jó orvos.
2008. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó orvos, nekem ő volt a választottam! nagyon alaposan megvizsgált, és bármi gondom volt, vagy aggódtam mindig megnyugtatott, csak ajánlani tudom, de ha őt válsztod, ne hízz sokat mert akkor jajjj neked:)::):)
2008. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,de már 2 hónapos is elmúlt a kisfiam.Ő lett végül a dokim:)
2008. aug. 8. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nála szültem 8 évvel ezelőt..és nagyon jó doki!!

Csak jót tudok mondani róla.

Tudtok abban segíteni nekem hogy most mennyi nála a terhesgondozás? És van nála uh készülék?

8 éve még nem volt... :)

2008. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tatabányán Pazár Dánielnél már van UH készülék. Egyébként a terhesgondozás 7000 ft/alkalom (2009. tavaszi adat).
2009. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!