Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmegy a magzatvizem...

Ha elmegy a magzatvizem milyen érzés amikor a baba bent mocorog?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint előtte, bár olyankor már nem nagyon mocorognak. Egyébként az összes nem folyik el, mert a pici feje valamennyire elzárja a kivezető utat...
2009. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy kezdődött a szülés, hogy elfolyt a víz. Nagyon mozgott a babám végig, de nekem az már fájdalmas volt.
2009. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy kezdődött, és nagyon fájt. utánna már nem is kelhettem fel, hanem jött a kitolás. 20 hetes km.
2009. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mocorgott még, de nem fájt. Pontosabban lehet, hogy fájt volna, de a víz elfolyása után nekem egyből 2 perces fájásokkal indult be a vajúdásom, amelyek nagyon erősek voltak és hosszúak (50 mp körüliek). Szóval én vajúdás közben azt sem éreztem volna, ha levágják valamelyik ujjamat szerintem.

Viszont amikor megmozdult, akkor ismét kifolyt egy viszonylag nagyobb mennyiségű magzatvíz (de nem olyan sok, mint amikor az elején folyt el először). A magzatvíz folyamatosan termelődik, amíg a placenta le nem válik, gondolom elzárta a feje a termelődő víz útját, mint egy dugó és amikor mozdult kicsit, akkor ki tudott folyni a víz.

2009. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!