Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vártatok az első...

Mennyit vártatok az első táppénzig kismamák? Már kivagyok.

Figyelt kérdés
Én már március óta várom a táppénzem akkor jöttem el és azóta havonta visszem a tp-papírom a munkahelyre de pénzt még 1-ft nem kaptam nagyon nehéz így élni a párom béréből.a meló helyem nem kifizető hely sajnos.válaszokat köszönöm.22-hetes km
2009. jún. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

December 4-én mentem táppénzre, január 10-én már utalták a pénzt, szerintem kérdezz rá a munkahelyen vagy a Tb-nél mert valami nincs rendben,

31 hetes kismama:)

2009. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is márc. 12.-e óta nem dolgozok,és köv. hónapban már kaptam a tp-t.
2009. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

márc.17-től járó tp-t, 2 hete kaptam meg, a GYÁS-ról még fogalmam nincs (az ápr.2-től jár).


9 hetes kislány anyukája

2009. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam két hónapon át nem fizettek... Én felhívtam a TB-t, akik mondták, hogy még be sem érkezett a kifizetési igény a munkahelyemről. Majd hívtam a munkahelyemet, ahol a cég mindent leadott a könyvelőnek. De sajnos a könyvelő meg elfelejtette postázni:-(((( A lényeg, hogy meglett hogy hol akadt el a folyamat, utána már minden begyorsult. Szerintem Te is hívd fel őket.
2009. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de aki megkapta következö hónapban annak a meló helye tb kifizetös?
2009. jún. 6. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyu míg én a munkahelyemre adtam le a papírom nekem sem jött vagy csak akadozva! Én 2 hetente elküldöm levélben a Tp papírt a TB-hez .Na azóta 2 hetente utalnak! Próbáld meg ezt teis! Sok sikert! :)
2009. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én mhelyem tb kifizető hely, mégis egy csomószor kellett telefonálnom, illetékes szervhez menni, mire normálisan utalták... :S Végülis a "zaklatásos", utánajárós módszer bejött :)
2009. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én ápr.24-óta vagyok tp-en,pénz a kanyarba még.Hívtam az OEP-et,kiderült,hogy még csak most érkezett be az első tp-papírom a drága könyvelőtöl.Mostmár magam adom fel ajánlva,talán június végén kapok már valamit,júliusba meg már jön a babónk.Valóban nehéz pénz nélkül,de ezt csak az érti meg aki benne van,a könyvelőnek nincs ilyen anyagi problémája!

De azért boldog babavárást és babázást kívánok mindenkinek!:-))))

2009. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!