Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok. és...

25 hetes terhes vagyok. és szinte fájnak a szeméremajkaim. Ez normális?

Figyelt kérdés
megnéztem tükörben és mintha duzzatabb lenne.
2008. ápr. 9. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelgesd, lehet,hogy neked is az lesz mint nekem:((

Viszér (mert ott is lehet), először csak dagadtabb, aztán kijönnek a sötét erek...mint a lábon...


A dokim azt mondta ez alkati kérdés, nyomja a baba az eret így ott víz és vér halmozodik fel ami nem tud visszaáramlani.

Én a fimmal már végigcsináltam, az utolsó pár hétben már menni is alig bírtam. Most is előjött, 35 hetes múltam, csúnya-de még annyira nem fáj.


Mutasd meg az orvosodnak, nekem bogyót adott rá. De emúlni csak szülés után fog, ahogy tehermentesül.

Addig a gyógyszer segít, hogy ne rosszabodjon az állapot.


Remélem tudtam segíteni és azt is, hogy neked nem ez van.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

húúú, most jól megijesztettél:(

és ez, ha alkatti dolog, én elég vékony vagyok, akkor is ehet viszér?

mindenképp szólok a dokinak, pénteken úgyis megyek hozzá.

köszönöm a segítséget.

boldog babavárást

2008. ápr. 9. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam rádijeszteni-bocsi:s

Csak nálam is a dagadással kezdődött:(


Nem tudom, hogy az befolyásolja e, hogy vékony az ember lánya-igaz, én is soványka vagyok. Azaz csak voltam:)


Az alkatit gondolom arra értette a doki, hogy aki hajlamos viszérre, annak itt is kijöhet.

Hát, én hajlamos vagyok, olyan ronda a lábam mint egy 60-70 éves öregasszonynak, és erre még ott is kijött:((


Remélem Neked nem ez van, és elmúlik:)

2008. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a nyugtatást:D

holnap megyek dokihoz, addig is főztem kamillát és bekenegettem vele az este.most mintha jobb lenne.

kíváncsi vagyok mit mond holnap a doki.

2008. ápr. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!