Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotosan tényleg magasabb...

Állapotosan tényleg magasabb lesz a testhőnk?

Figyelt kérdés

Én 6 hetes kismama vagyok. Eddigi életemben bármi bajom is volt (megfázás, nátha, torokfájás), soha nem volt lázam, max.37-re ment fel a hőm, de nagyon ritkán szoktam mérni.

Tegnap elkezdett fájni a torkom, tantum verde és mézes citromos tea hatására mára már sokkal jobb, de tegnap este kiváncsiságból előkaptam a lázmérőt és 37,2őt mutatott. Persze bepánikoltam. Egyébként a torokfájáson kívül semmi bajom, nem vagyok lehangolt, nem ver a víz, semmi lázas tünet.

Most akkor ez csak a terhesség egyik tünetet?

Férjem és anyósom szerint ágyban kéne izzadnom, de nem tudom az jót tesz-e. Segítsetek!


2009. jún. 6. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem magasabb volt.

Nem terhesen az alaphőm 36,4-36,4 között volt, terhesen 37,0-37,2 volt végig, sőt, még szülés után is egy ideig.

2009. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Szerintem emiatt ne izgulj, nem tűnik úgy a leírásból, hogy igazán beteg lennél, ez még láznak sem tekinthető.

Figyelj oda, hogy betegebb ne legyél, de nem kell egy komoly influenzásnak megfelelő kezelést kapnod a torokfájás miatt. :-)

Élvezd az állapotot és ne aggódj sokat!

2009. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Egy kicsit megnyugodtam. Máshol is olvastam, hogy babásan magasabb lehet a hő. Meg nem érzem magam egyáltalán betegnek.

Csak mivel lombikos a babám, így talán jobban aggódom mint kéne. De megpróbálok megnyugodni, gondolom az idegesség sem használ.

2009. jún. 6. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb volt, és állandóan melegem volt. Ez normális.
2009. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!