Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koraszülésnek vannak előjele...

A koraszülésnek vannak előjelei? Pl: gondolok itt hasfájásra, derékfájásra stb.

Figyelt kérdés
azok véleményére lennék kiváncsi akik hamarabb szültek a kelleténél. Mert nekem mostanába elég gyakran fáj a derekem, alól a csontom, mostanába meg a hasamalja is. de még elég korai lenne, 22 hetes vagyok, és ezért vagyok kicsit beparázva.
2009. jún. 6. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, a koraszülésnek egy jele van, elindul a szülés.

35 hétre szültem.

2009. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy azt írtad olyan írjon aki idő előtt szült.én időre szültem de muszáj írnom és nyugtatnom téged mert nekem is ilyenkor kezdődtek ugyan ezek a tünetek.mondtam is a dokinak.azt mondta jósló fájások megkezdődtek.barátnőm 34 hétre szült de semmi tünete sem volt annyi hogy előtte való nap tiszta víz lett.jó baba várást!!(remélem nem baj hogy válaszoltam)
2009. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fjdalom azért van mert nő a baba vele együtt a méhed,húzódnak a szalagok stb, a csont is azért mert tágulsz,nah nem azért,hogy szülj,hanem nő,hogy legyen hely.A derekad nemtudom de szerintem az sem azért...
2009. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok koraszülő. Az általad leírt tünetek a terhesség velejárói, a méh növekedésének következményei. Az igaz, hogy a koraszülésnek nem mindig vannak előjelei, az sokszor váratlanul jön. A koraszülés egyik oka pl. hogy valamilyen ok miatt idő előtt megreped a burok, vagy leválik a lepény. Vigyázz magadra illetve ha korábban nem tapasztalt tünetet érzel fordulj orvoshoz. Se az általad leírt tünetek szerintem nem tartoznak a koraszülés előjelei közé.
2009. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor most kicsit megnyugodtam:)
2009. jún. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!