Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hétben vagyok. és még nem...

24. hétben vagyok. és még nem tudjuk hogy fiú lesz e vagy lány. Végül is mindegy de hogy tudjam meg hogy mi?

Figyelt kérdés
fogadott dokim nincs , és nem küldtek még el uh-ra 18 héten még nem látszott.
2009. jún. 6. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és nagyon szeretnéd erre áldozni, akkor menj el egy 4D ultrahangra, csak be kell jelentkezni és kifizetni. Ha látható, akkor ott rögtön megtudod.
2009. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a nőorvos:nem mindegy ,hogy mi amúgy meg nem kötelességem megmondani.meg sem mondta.34.hétben.következő uh-on bent volt anyum és ő látta a kis kukacát:)de akkor is kinevette a doki.de igaza lett.amúgy nekem nagyon csúcsos volt a pocim.ha hátulról nem látni akkor fiú.de ez nem biztos.csípőtől is függ.jó baba várást!
2009. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na milyen rendes volt a doki az elöttem válaszolónál... miért nem lehet megmondani??

Ha nagyon szeretnéd tudni, akkor tényleg egy 4D lenne a legjobb, 12 ezer forint (dvd, cd, kép) és addig nézik míg nem látják! :)

Nekem nem csúcsos a hasam, és kislányunk lesz! :)

Sok boldogságot!

22 hetes km

2009. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Vagy vársz a következő kötelező uh-ra ami 32. héten lesz vagy tényleg elmentek 4d-re, amit én is ajánlok, mert fantasztikus és a neme mellett természetesen azt is 100%-an nézik, hogy minden rendben van-e a babóval. Nekem nincs hegyes hasam, sőt!!!! és mégis egy kisfiú lakik benne. 28 hetes kismama
2009. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi sem tudjuk h mi lesz mert szégyenlős a drágám.se a 16 se a 18 sem pedig a 22 hetes uh-n nem mutatta meg magát.még 3 hetem van a 32 hetes uh-ig,és remélem sikerül rábeszélnem h forduljon ugy h megtudjuk végre.4d-re sajnos nincs pénzünk,hogy azon esetleg megtudnánk mi lesz.de teljesen mindegy mi lesz akkor is szeretjük már most.és különben is majd ha megérik a körme és kibújik majd megtudjuk biztosra.

egyébbként egyik ismerösömnek végig azt mondták uh-n h lánya lesz és mikor megszült megkérdezte a doki h mi lesz a neve a kisfiúnak.

boldog pocakosodást,és nyugodt szülést.

29 hetes

2009. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4D a legjobb megoldás.

Én tegnap jöttem rá, hogy ez a csúcsos-kerek hasas story hülyeség. Nekem mindenki azt mondta, hogy olyan kerek a hasam, hogy csakis kislány lehet benne. A 18 hetesen nekünk sem mutatta magát. Tegnap voltunk a 24 hetesen és kukija van. Meg is lepődött mindenki a környezetünkben, hogy az hogy lehet.

Szóval a hiedelmekre nem szabad adni, hogy most kerek, vagy csúcsos a hasad. Én már jól beleéltem magam, hogy kislányom lesz, de a fiúnak is nagyon örülünk, őt is ugyanúgy szeretjük.

2009. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is 24 hetessen 4d-n tudták megmondani. jo élmény!
2009. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elmentem 4d-s re és kislány lesz....a drága
2009. jún. 7. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!