Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csuklás- mit kellene éreznem?

Agleh kérdése:

Csuklás- mit kellene éreznem?

Figyelt kérdés

Első babás vagyok, kérdezgetik, hogy mennyit csuklik a bab. Nem tudom milyen érzés, vagy mit kellene éreznem.

Le tudnátok írni?

29 hkm


2012. febr. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod ismerni. :) Nekem mindig a jobb oldalon lehet érezni. Ütemes "rángatózás". Pont olyan mint amikor te csuklasz. Először enyhén, aztán ahogy nagyobbacska lesz, egyre erősebben fogod érezni. Én először megijedtem, hogy mi baja lehet. Aztán mondták, hogy csuklik. Olyan vicces érzés. :D
2012. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai. Pár hét múlva esélyesebb.

De vannak babák, akik alig csuklanak, és vannak, akik "állandóan".


Egyik gyerekemmel én már nagyon nem szerettem. Fél órát is képes volt csuklani, naponta vagy 4-5x.


2gyerekes 28 hkm

2012. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rekordunk az a napi 6! a minimum pedig a napi 3! :D

sajnálom szegénykémet, mert nekem is rossz ha csuklok, így azt hittem hogy neki is, de megnyugtattak, hogy neki ez nem rossz, sőt edzi a tüdejét. ;)

Amúgy valóban nem lehet eltéveszteni, ütemes rángást érzel a pocakodban. Van hogy látni is ha figyeled, -persze előbb érzed majd és utána fogsz odanézni- és akkor is látni hogy ütemesen mozog egy ponton. :) valóban vicces érzés, de este mikor már aludnék és akkor jön rá, néha kicsit zavaró is, nagy nyugalmamban! :D

mindenesetre olyankor is nagyon megnyugtat, hogy jól van. ;)


jah és talán a 30-32. hét körül kezdtem el beazonosítani, hogy ez ő és hogy ez a csuklás.

2012. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először én sem tudtam elképzelni, milyen az, nekem is első baba. Aztán amikor éreztem, tudtam, hogy na ez lesz az. Én is talán a 30-31. hét kürül éreztem először. Fel fogod ismerni, nem lehet összekeverni a mocorgással. Olyan kis ütemes, pár másodpercenként.

Boldog Babavárást!

36h kismama

2012. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,én a 35.héten éreztem először hogy csuklik a babám.Nagyon finom kis mozgást éreztem..ami meglepő volt hogy ütemes volt ..és kb.5 percig tartott.Azóta szinte minden nap csuklik:D

36hkm

2012. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!