Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vagyok,3napja...

24hetes terhes vagyok,3napja nincs székletem. igázából nem okoz még gondot, csak tudom, hogy nem jó így. a gyógyszertárban kamillateát kaptam. ez fog segíteni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én nekem 3 nap után segitett de hogy a kamilla tea-e vagy sem azt nem tudom.

Én kompót leveket iszom, meg bébiételt (sütőtök püré, szilva desszert)Most kisérletezem a KUBU-val,eddig ez is bevált.

Üdv: 26 hetes kismami

2008. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyél kefirt, joghurtot, nekem azok szoktak segíteni.

Elvileg a kamillateának is van hashajtó hatása, de szerintem nem mindenkinél válik be. Amikor beteg voltam egész nap azt ittam, de nekem semmi hatása nem volt a székletemre.

26 hetes kismami

2008. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszetárban kérhetsz tamarinlax lekvárt, ezt kismamák is szedhetik, persze ha nem válik be a kamillatea, vagy a joghurtok, kefír, vagy én még buzakorpát is tettem a joghurtba éhgyomorra, vagy 100%-os gyümölcslé, aszalt szilvalé, és még nekem mondták, hogy szilvalekvár éhgyomorra, vagy ricinus/paraffinolaj.

Én már a terhességem előtt is szorulásos voltam, ez már csak rásegített. Mindent kipróbáltam már, de nekem nem igazán használt semmi.

Remélhetőleg neked segít.

2008. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökmagolajat szerezz be valahonnan, nekem császár után is ez hozta meg, egyél meg belőle 1 -2 evőkanállal, tuti segít!
2008. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ehgyomorra a szurt narancsle segitett, de meg milyen gyorsan.. :-) eddig mindig bevalt. megindul a szekleted, es kitisztitja a beleket is.
2008. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a glicerines kúpot, vagy a tamarinlax lekvárt! Nekem segített! :-)
2008. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!