Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának keményedik...

Minden kismamának keményedik a hasa?

Figyelt kérdés
A 34. hétben vagyok, nagyon szépen mozgolódik a bübürke, de keményedést vagy megfeszülést nem érzek...
2009. jún. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűűű, hát te igazán szerencsésnek mondhatod magad! Sajnos nekem elég sokat keményedik,főleg ha hosszabb útra indulok gyalog!Szerintem nemkötelező mindenkinek keményedni,de gondolom aki amúgy is vékony alkat az jobban érzi!

Sok boldogságot!

29-hetes kismama.

2009. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó neked!

Én 24 hetes vagyok, de már vagy 3 hete keményedik rendesen, elég kellemetlen!

2009. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Epp most akartam feltenni egy hasonlo kerdest mert most,30 hetesen nagyon gyakran es huzamosabb ideig kemenyszik a hasam,nem faj de eleg kellemetlen es barmit veszek be,magneziumot,no-spa-t,nem hasznal.Egyebkent nem torvenyszeru hogy kemenyedjen,szerintem az a normalisabb eset ha nem kemenyszik vagy csak nagyon ritkan.
2009. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 42 hetesen szültem meg a kisfiamat, és kimaradtam mindenből. Nem volt haskeményedésem, nem voltak joslófájásaim, és sajnos igazi fájásaim sem. :(
2009. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!