Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a furcsa érzés?

Mi lehet ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Ma egész nap nyilalgat a hasam alja. Talán kicsit olyan érzés mint a menszi görcs. Néha azt hiszem wc-re kell mennem de mégsem.

Ez lehet a joslófájás?

Tegnap voltam dokinál és azt mondta minden rendben, de akkor még nem éreztem ezt.

36+5 hetes első babás kismami


2009. jún. 4. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem jutottam el az első terhességemnél eddig az időpontig,mert 34+5-re megszületett a fiam.De szerintem nincs gond.Ha nagyon aggaszt,akkor hívd fel a dokidat,és kérdezd,meg.De ha esetleg megszületne a baba,akkor sem lenne már nagy baja.Enyém 2410gr ,és 46 cm volt.
2009. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,ha a doki rendben talált mindent!Ebben az utolsó időben már minden előfordulhat!Készülődik a szervezet a szülésre!

Jó egészséget és majd könnyű szülést kivánok!

2009. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ez ebben a szakaszban normálisnak mondható.A baba kezd befordulni,már nincs akkora helye,mindenedet nyomja.Ha a doki rendben talált,akkor nyugodj meg és pihenj sokat.

Miután megszületik a baba úgyse tudsz majd :-) Tapasztalat.Könnyű szülést

2009. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na nekem pont ma jött ilyen menszi szerű fájás,sétáltam és szinte fogni kellett a hasam alját annyira fájt:(34hetes vagyok..
2009. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!