Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödhetek fűrdőkádban? 2009....

Fürödhetek fűrdőkádban? 2009. 04.30-án volt abortuszom. Még mindig csak tusolhatok? A mensim még most sem jött meg.

Figyelt kérdés
Kinek mikor jött meg utána?
2009. jún. 4. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az abortuszról nem tudok szerencsére semmit, viszont sajnos már volt egy vetélésem, amit műtéttel fejeztek be elhalt baba miatt. Gondolom az eljárás ugyanaz.

Én kádba nem fürödhettem az első mensiig. A kontroll 6 hét múlva volt a műtét után. Egy héttel később kellett visszamennem, mert pont akkor jött meg az első havim, a műtéttől számítva a 43. napon.

Nekem azt mondta a doki, hogy az első mensi 4-6 hét múlva fog megjönni.

2009. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Fogalmam sincs mivel én soha nem tennék ilyet. Bocs de megkérdezhetem miért tetted? Nincs lelki ismeret furdalásod hogy megölted a saját gyerekedet?
2009. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!