Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éjjel egy oldarla fordulás...

Ha éjjel egy oldarla fordulás után ébredünk arra hogy kirugja az oldalunkat azt gondoljuk nem jó neki a pozícionk és gyorsan váltás. De mikor délután tévézés közbe lambadázik bent annak örülünk. Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mi kismamik azt imádjuk ha érezzük a pici mozgását, de...
2008. ápr. 8. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

:-))

Nem kell aggodni...nem biztos, hogy fordulasnal azert mocorog mert nem tetszik neki...en szemely szerint ugy fordulok ahogy jo nekem es ha a picur virgonckodik egy kicsit akkor nem fordulok automatikusan a masik oldalamra:-)

Szerintem jo neki ott...barhogyan fekszunk mindig O van szem elott:-)

Boldog babavarast.27 hetes kismama.

2008. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodom, ohgy örömében, vagy fájdalmában rugddos, mert ugye azt mondják, hogy mindkettőre reagál.-)

Fordulás után nem biztos, hogy nem tetszik neki, csak ő is másik helyzetet vesz fel veled együtt, hisz átcsúszik a pocid másik oldalára. Ha pihenés közben rugdos, az meg jó, igen, én is szeretem. Akkor pihen ős is, mert ha mozogsz, nem tud úgy rugdosni, kihasználja, hogy nagyobb helye van.-)

Én éjjel meg szoktam simizni, és akkor elnyugszik.

Tegnap pl nem tudtam aludni hajnali 2-ig, mint a propeller úgy járt, függetlenül, hogy hogy feküdtem:-) De ha elalszom, ő is elalszik:-)

Nyugi , semmi baj.-)

2008. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!