Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Óbudai Margit kórházban...

Az Óbudai Margit kórházban milyenek a szobák? Hány anyuka van egyben? Meddig lehet velünk a baba?

Figyelt kérdés
(mik a tapasztalatok?)
2009. jún. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császáros voltam,úgyhogy arról tudok nyilatkozni.

Hatan voltunk egy szobában,a babák az első éjszaka kivételével velünk voltak végig.(éjjel is)Csak reggel 9-kor kellett bevinni őket vizitre.De ha mész fürdeni vagy látogatóid vannak akkor beviheted a babát a csecsemősnek.

2009. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szültem ott először, most a 38.hetet taposom, rákérdeztem, kb. ugyanaz van, mint anno. Vannak kisebb (2-3-4 fős), meg nagyobb (6 fős) szobák- oda mész, ahol épp van hely. Ha jól vagy szülés után, rögtön babástól mehetsz szobára, ha nem, az első éjszakán elviszik, csak szopizni hozzák. Amúgy végig veled lehet, de bármikor betolhatod a csecsemősökhöz ( zuhi, látogató, pihi stb.) Van két alapítványi szoba is 10-12ezer/nap, ahol egyedül lehetsz, látogatót is fogadhatsz, csak előre le kell foglalni, de így is lutri, mert ha máskor jön rád a szülés, és épp foglalt, akkor marad a hagyományos szoba.

Könnyű szülést 37hetes km

2009. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!