Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet megtudni...

Hányadik héttől lehet megtudni, hogy fiú-e vagy kislány? (12hétben)? Nem 4D- Uh. Hanem csak 2D UH.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 12:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem a 13 hetes ultrahangon mondta azt a Doktor hogy ne éljem bele magamat de lánynak látja. Aztán azóta is kislány az ultrahangok szerint...25 hetes kismama.
2012. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tegnap voltam 13 hetes uh-n, nekem még semmit nem lehetett látni, pedig beterpesztett a picur :) Szerintem 16-18 hetesen már biztos meg tudják mondani.
2012. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a 18. hét a biztosabb, én előtte nem is kérdeztem a dokit, de a legpontosabb, ha megszületett. Azért mondom, mert nekünk 18 hetesen kislányt mondtak, nagyon örültünk, de nem éltük bele mgaunkat. Kíváncsiak voltunk a 4D-s UH-ra, elmentünk a 21. héten, és ott már fiút mondott ugyanaz a doki. Ráadásul nekünk nem volt nagy élmény a 4D, én speciel a sima Uh-n jobban "eligazodok". 30 hetesen voltam utoljára sima uh-n, határozottan kisfiút mondott az orvos. De azért van lánynevünk is, ki tudja :)

Egy másik kismama-ismerősöm is így járt, mint én (pedig neki magándokija van). Másnál meg úgy volt hogy fiú, aztán most hallom, hogy kislány lett. Szóval az én környezetemben pont most sok a tévedés ilyen téren.

36h kismama

2012. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen sima uh-n lánynak tippelték, 16 hetesen megerősítették ezt, majd a 18 hetes genetikai uh-n is lányt mondtak, és tényleg az lett.

12 hetesen mondjuk még nagyon nem éltem bele magam, ilyenkor még tényleg csak tippelni szoktak.

2012. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 18.hetesen mondták, hogy kisfiú. A 12.hetesen még nem volt róla szó. Én nem is akartam addig tudni, amíg nem volt biztos.
2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sima 2D uh-on a doki biztosan állította, hogy fiú lesz.

Tegnap voltam szintén 2D uh-on, egy másik doki volt most. Ő is megerősítette és biztosra mondta, hogy fiú.

2012. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a kislánynál biztosra csak a 28. héten mondták. Most a kisfiunknál 12. héten csak mi gondoltuk mert annyira feltűnt hogy van ott két gömb alakú valami, de a doki azt mondta még túl korai megállapítani.

16 hetesen még mindig nem mert semmit mondani a doki, de mondtuk neki hogy fiút látunk, ő elmosolyodott.

24. héten már szinte biztosra mondta, meg is mutatta mi hogy van.Azóta még mindig fiúcska maradt.... :)

32 hetes kismama

2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os csak épp a lényeget nem írtad, h hány hetesen.
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen nem volt róla szó, de 14 hetesen elmentünk 4D-re (tudom, írtad, hogy nem 4D-n, de ilyen korán ott is a 2D-s felvételből tudják csak megállapítani). Egyértelműen mondta a nő, hogy kisfiú, és nekünk is nyilvánvaló volt.

A 18 hetes UH-on nem mutatta magát, de 20 hetesen ismét elmentünk 4D-re (ahol szintén 2D-n lehetett látni), ott még egyértelműbbé vált a kuki.


Összegezve, ha sztk-ba jársz ne nagyon várj semmit 18 hétnél korábban, az csak egy gyors rápillantás, ha korán kíváncsi vagy rá, jobb, ha magándokihoz mész vagy 4D UH-ra, mert ők már ráérnek kutakodni. :)

26 hkm

2012. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor reménykedtehet hogy 12-hetesen meg tudom 50-50% hogy fiú vagy lány! :)
2012. febr. 16. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!