Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr Tóth Zsolt...

Milyen orvos Dr Tóth Zsolt Pécsen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 20:32
 1/6 anonim válasza:
100%
SZERINTEM JO ORVOS. IGAZ ÉN NEM NÁLA SZÜLTEM. DE DICSÉRIK.ULTRAHANGOS VIZSG.-ON VOLTAM NÁLA. ÉN DR HARTMANN TAMÁSNÁL SZÜLTEM ŐT VISZONT MEREM AJÁNLANI. NEKEM CSAK JO TAPASZTALATOM VAN VELE ! 11 ÉVE Ő AZ ORVOSOM . ÉS SOK ISMIMNEK AKIKNEK SZINTÉN AJÁNLOTTAM BEVÁLLT
2008. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem ő volt az orvosom, csak egyszer vizsgált meg. A stílusa... Nos, sikerült a lekezelő modorával megríkatnia...
2008. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, szereted-e Doktor House-t... Hogy milyen doki? Arcoskodó, önelégült, odamondogatós, szétszórt és kíméletlen, de nagyon, nagyon jó ember... És jó orvos. Valószínűleg a pacientúrájának jó részét sikerül időről időre leépítenie a stílusa miatt, de aki nem retten vissza a "felszíntől", az nyerhet vele. Komoly szerepe van benne, hogy végülis megszültem a fiamat, nem szakíttattam meg a terhességemet. Sajnos azóta már nem a dokim.
2009. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is sikerült kiakasztania. Én még a Megyei környékét is elkerülöm (nem kifejezetten miatta, de egyéb dolgokkal is elégedetlen voltam)! Egyet értek az előző hozzászólóval, aki azt írta hogy Dr House stílula van. Van akinek ez bejön, hát nekem nem. Szakmailag nem állítom hogy rossz orvos lenne. A védőmőm is azt mondta, hogy sokan panaszkodnak rá a furcsa viselkedése miatt.
2009. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azóta már megszültem az Édesanyák útján a Wiezernél.
2009. júl. 16. 19:52
 6/6 anonim válasza:
Elég régi bejegyzéseket találok a Doktor Úrral kapcsolatban ezért is gondoltam azt, hogy megosztom a mi családunk tapasztalatát, nem túl régről. A testvérem és én is a doktorhoz jártunk, több éven át. Meg voltunk vele elégedve, a különc stilusával együtt. Ezért nem is volt számunkra kérdéses, hogy amikor Anyukánknak problémája lett, az ő magánrendelésére vittük. Anyunak erős alhasi fájdalmai voltak, az első UH egy cisztát mutatott a hasában. Az első rendelésen a doktor úr nagyon rendes volt. Elvállalta soron kivül a mutétet. A mutét során sajnos kiderült, hogy egy petefészek daganatot is találtak. Ezt a mutét után a magánrendelésen mondta el a doktor, amikor megkapta a mutét utáni boritékot. Azt monta, hogy néhány hét mulva megjön a szövettan, akkor majd telefonál és az eredménytől függően folytatjuk majd tovább a kezelést Nos ezen momentum után a doktor urat többé nem láttuk, nem hallottuk. 3 hét után telefonált egy idegen orvos, közölte telefonon, hogy a daganat rosszindulatú és hogy fáradjon be Anyukám megbeszéni milyen kezelést választ. Ez első sokk után befáradtunk a korházba, ahol közölte egy alig túl a 30-on lévő orvos, hogy választhatjuk a normál kemot vagy egy új módszert is, ami most kisérleti fázisban van, és ha Anyu vállalja a kockázatot részt vehet benne. Ott állt a család kétségbeesve, orvos nélkül, azt sem tudtuk mit tegyünk, nem tudtunk mi lenne a jó mód a kezelésre. Végül elkezdtünk új orvos után kutatni és a normál módszer mellett döntöttünk. Kedves, becsületes orovsokkal találkoztunk, de a bizalom, amit Anyukám Tóth Zsolttal kapcsolatban érzett, már soha nem tért vissza. Azt mondta biztos azért tunk el a doktor ur, mert tudta, hogy reménytelen....valami megtort benne. Végül Anyukám még abban az évben meghalt. Nem akarok senkinek tanácsot adni, hogy kihez menjen vagy kihez nem, ha orvosra van szuksége, döntsön mindenki saját belátása szerint Ha Toth Zsolthoz esetleg eljut ez az üzenet, csak arra kérem, hogy többé soha senkivel nem bánjon igy. Lehet, hogy neki az illető csak egy beteg, de nekünk egy egyetlen Édesanyánk volt, akit soha senki nem pótolhat és aki megérdemelte volna, hogy ne éljen vissza a bizalmával és vele legyen a végsőkig.
2013. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!