Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kb 4 hetes terhes vagyok,...

Most kb 4 hetes terhes vagyok, viszont 39 fokos lázam van. Emiatt még megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát,elég nehéz kérdés,de jobb lenne minél hamarabb orvoshoz menni,és megpróbálni mindenhogyan lehúzni a lázad,mert nagyon rontja a várandósság esélyeit,de hidd el,ha egy magzat életerős,és egészséges,akkor mindent túlél benned.De tényleg menj orvoshoz,mert ilyenkor a baba miatt csökken az immunrendszer védőképessége,és jobban kihatnak a betegségek.Egy 39 fokos lázat pedig egy nem babás embernek is több nap mire kifekszi,nemh neked!

Viszont azzal nem értek egyet,hogy egy magzatot minden áron meg kell menteni,hormonkezelések stb...nagybátyáméknál megmentették,és így van egy 3 éves súlyos beteg kislányuk.Kívánom,hogy senki se járjon így!

2008. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen csillapítani kell, hidegebb fürdő és ilyen magas láznál sajnos muszály gyógyszert bevenni, Panadolt vegyél be (énnekem ezt ajánlották koraterhességben) egy tablettát, max. este még egyet, ha nem megy le, de feltétlenül hütsd magad, de ne durván.

A láz nagyobb bajt csinál, mint a rettegett gyógysz6erek. Panadolt lehet a koraterhességben bevenni!!!

Jobbulást!!!

2008. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmaradhat,de azonnal vegyél be lázcsillapítót.
2008. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy sokan felháborodnak most,de nem zavar. coldrexel,algopirinnel, hütőfürdővel. nekem is ennyi idős volt a babám mikor influenzás voltam,és nem tudtam a babáról,és ezeket szedtem nem lett semmi baj.állitolag 11. hétre alakul ki a köldök zsinor.
2008. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah még annyit hogy jobb lehuzni a lázat mint belázasodni,mert állitolag ilyenkor a baba is belázasodik,de gondolom ez a 3ik hónaptol van.
2008. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

AZONNAL CSILLAPITSD A LAZAT, GYOGYSZERREL!!

37.5 felett nem lehet. Paracetamol mehet, Algopyrin is, semmi, de semmi baja nem lesz tole a kicsinek, de a laztol igen.

2008. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A lázam csillapodott 36.6 most. Összesen 2 szem nurofentöl. Remélem a kicsi nem sínyli meg.
2008. ápr. 7. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!