Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok....

25hetes kismama vagyok. Tudtok valami jó pozíciót sexre, hogy ne zavarjon a hasam?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon bevált a kutyapóz, igen kényelmes és izgató. Ezenkívül jó a kiskifli-nagykifli is:-) (persze ha te vagy a kiskifli.-)Én szeretem még azt is, mikor a nő fekszik hanyatt, a férfi rá derékszögben oldalt, a nő át tudja tenni a lábát a férfi csípőjén. Szintén kényelmes és sok simogatásra ad lehetőséget.

Amúgy bármit lehet, ami kényelmes, próbálgassatok:-)

2008. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy felül apája alul,/ nálunk bevált/Így írányíthatod a behatolás mélységét is, ha esetleg fájdalmas lenne. Oldalt fekvő helyzet. Legyetek kreatívak:)

Jó gyakorlatozást.

29 hetes kismama

2008. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,Mivel én nagy híve vagyok misszionáris póznak/ így elérhető a klitorisz is/ ezért mi beujítottuk azt, hogy nagypárnákra fekszek rá háttal, a lábamat pedig kényelmesen tartom, egész érdekes lett tőle így a behatolás...
2008. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állj be egy tükör elé (tükrös ajtó esetleg) kis terpeszben,támaszkodj a falnak (ajtónak) kicsit előre dölve és pucsítva.Kényelmes és látványnak sem utolsó.A párod is lát mindent előről is hátulról is,te meg a tükörből vagy a vállad felett hátranézve.

Vagy feküdj fel a konyhaasztalra (pultra),a párod eléd áll és tartani tudja a lábadat is,vagy esetleg ráteheted két székre őket,ha az kényelmesebb.A pocak így is szabadon marad.Mi szeretjük oldalról is.Ilyenkor én nem a kiskifli szerepet veszem fel,mert mindkettőnknek jobban tetszik ha a felső lábam átteszem a párom csípőjén miközben az én testem az övéhez képest derékszögben van.Így látja a hátam és a fenekemet közben,no meg ahogy mozog bennem,ráadásul könnyebben is mozog így.Közben fogja a csípőmet.Ezenkívűl a kutyapóz is tökéletes,akár úgy is,hogy te az ágy végében térdelsz,ő meg beáll mögéd a földre.A lovagló pózban amúgy is jobban szeretjük (pocakkal meg végképp kényelmesebb nekem) ha fordítva ülsz rá.Így a hátadat és a csípődet látja,miközben a lábát fogva kényelmesen mozogsz rajta.Ráadásul ilyenkor egyészen más ingerek érik,mint a hagyományos lovaglópózban,hisz a hüvelyed első részén ott a csont,ami máshogy ingerli ilyenkor (a pénisz másik oldalát) és ez szokatlanabb érzés nekik,no meg neked is más(szerintem jobb).Estleg hanyatt fekszel az ágyon úgy,hogy a csípőd az ágy szélén van,a lábaidat pedig le tudod tenni a földre.A párod betérdel eléd és hajrá.Azért írtam,hogy esetleg,mert nem tudom milyen magas az ágyatok,így nem biztos,hogy kényelmes.Ezek közül a pózok közül egyiknél sem érinti a hasad a párod,így véletlenül sem nyomja meg,nem kell annyira odafigyelni rá és nagy hassal is kényelmesek.Szép és változatos estéket nektek! :)28 hetes kismama

2008. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolso valaszado...jobban en sem tudtam volna eloadni:-))

27 hetes kismama :-)

2008. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg lányok jók vagyunk a szeren!!! Én azt hittem csak én vagyok ilyen kívános és minden pozícióban még megy a dolog nagy hassal is, napi 3x is benne lennék. Tök jó terhesnek lenni. Előtte sosem kívántam ennyire és ennyiszer. Azt hittem komolyan szégyelnem kéne már lassan magam. Örülök, hogy ti is így vagytok ezzel. Mindenkinek boldog babavárást! 26 hetes ikres nagy pocival
2008. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!