Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fog nagyon csalódni a...

Nem fog nagyon csalódni a barátnőm ha mégse lánya lesz? Teljesen ebben van hogy tuti kislány nem is lehet más.

Figyelt kérdés
Összevásárolt már egy csomó rózsaszín dolgot, meg lefoglalt pár embernél szintén kislányos holmikat pedig egyáltalán nem biztos hogy lánya lesz. Annyira mereven elzárkózik a fiútól, és ha az lesz neki akkor mit fog érezni?
2012. febr. 13. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy éreztem, de vásárolni azért nem mertem, elmentünk 14 hetesen épp emiatt 4D-re, hogy a 99%-ból 100 legyen.

Olyan kukit láttunk megint, hogy ihaj. :D

Ráadásul nálunk tetézte a dolgot, hogy van már egy 5 éves fiunk, és az egész család lánymániás, mindenki lányt szeretett volna 3 generációban körülöttünk.

Nekem kellett kb egy hét, hogy megszokjam, a férjemnek 2-3.

A barátnőd majd elrakja a ruhákat későbbre a huginak.. :)

26 hkm

2012. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy csalódott lesz, viszont jó esetben - mint a legtöbb anyukánál - átértékelődik a helyzet, amikor meglátják a kis csepp babát, akármilyen nemű is.

Barátnőd elég "fanatikus", hogy még csak annak a lehetősége sem merül fel benne, hogy fiú is lehet...pedig megvan rá az esély. Úgyhogy a csalódottság tuti lesz, ha kiderül, hogy mégiscsak fiú. S remélem, ha így lesz, akkor rájön, hogy a csoda maga a baba, nem pedig a neme a lényeg.

2012. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudatosítani benne, hogy egyáltalán örüljön hogy babája lesz! Egyik kolleganőm ugyan így gondolta, beleélte magát, ő minden áron kisfiút akart, persze lánya lett. Teljes kiakadás, és nem tudom miért de nagyon nehezen fogadta el....és nem szereti annyira mint az első babáját. :(

Egyébként nekem teljesen mindegy lenne, hatszor voltam eddig terhes, és egy szem kisfiam van, tehát összerakom imára a kezem, ha valaha sikerül egy egészséges kisbabát a világra hoznom.

2012. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem akar, csak egy gyereket. És ez a berögzült dolog nála hogy neki csak 1 lesz és ő lány. Ennyi. Másra nem is gondol.Mikor finoman rákérdeztem hogy de mi van ha esetleg mégse lány, csak rámnézett és annyit mondott hogy dehogyis, az nem lehet mert ő tudja hogy lány... Legközelebb 3 hét múlva mennek uhra mert a mostanin nem derült még ki a neme, de előre aggódok mi van ha kisfiú.
2012. febr. 13. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen nőket valahogy nem értem,meg az olyat se amit az egyik válaszoló írt hogy nem szereti annyira mert nem olyan nemű lett amilyet akart.Ezek agyilag egy kicsit betegek szerintem.Ezzel senkit nem akartam megbántani!

Kár bármit is mondanod a barátnődnek,ő most a fejébe vette hogy neki lánya lesz és mondhat neki bárki bármit.Csak szegény gyereket sajnálom ha esetleg mégis fiú lesz.

Én például az elején úgy éreztem hogy fiú lesz,aztán elmúlt ez az érzés.És a 31.héten kiderült hogy kislányunk lesz,és természetesen nagyon örültem neki.

2012. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit én is betegesnek találom, meg furcsának ezt a nagy ragaszkodást egy ilyen dologhoz, ami nem rajta múlik és a babán sem szóval ki fog akadni szerintem ha fiú.
2012. febr. 13. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Én is világ életemben lányt láttam magam előtt, ráadásul Én lányos családból származok, párom vegyes család. Én ugyanúgy mint barátnőd sosem gondoltam, hogy lehetne fiam, pedig aztán 50-50%. :D


Kaptam egy csomó kisruhát még anno innen-onnan, főleg azoktól akik már nem terveztek több babát, hogy rakjam el, majd jó lesz ha jön a baba. Aztán sorra születtek a babák körülöttünk, baba látogatóba vettünk 2 gyönyörű badyt az egyik kislánynak, aztán közbe jött valami, nem tudtunk elmenni. Mire eljutottunk kicsi lett volna rá, így vettünk valami mást azt meg eltettük. Utána sorra 55 fiú született, Mindig úgy voltunk na majd ez a baba kapja, na majd az aztán persze mindig "rajtunk"maradt. Aztán kiderült jön a baba nálunk is, egyből a kis bady jutott eszembe, na meg egy gyönyörű barna hajú, szemű kis cserfes leányzó. Apa egyfolytában mondta, hogy fiú, Én mondom á dehogy lány!!! Közben beszéltem a Manóhoz, hogy ha tényleg fiú akkor hamar mutassa meg magát, hogy legyen időm hozzászokni!!! Tudom csúnyán hangzik, de Én is lányra vágytam! :(

Eljött a 12 hetes 4D-s felvétel, első képen széttett lábakkal pózolt az Én Drágám. Még így laikusan is láttam azt a kis részletet amit szívem szerint inkább nem láttam volna most!Mikor kijöttem sírva fakadtam, viszont közben meg örültem, hogy jól van egészséges mint a makk. Megmondom őszintén kellett vagy 2-3 hét mire elfogadtam, hogy fiam lesz!!!Teltek a hetek és azt vettem észre, hogy ez a gyerek nem csinál semmi rosszat(hányinger, hányás, rosszullét...), talán így " kárpótoltuk egymást. Szülésnél is kb. 15 perc igazi fájdalmam volt oxitocin után, előtte azt sem tudtam miért nyögnek, kiabálnak annyit a szülő nők, milyen 7-6-5-3 perces fájdalomról beszélnek.

Amint megszületett rám tették, rám nézett és szerelmesek lettünk egymásba, ABBAN A PILLANATBAN TUDTAM, HOGY MÉG 100 LÁNYÉRT SEM ADNÁM AZ ÉN KISFIAMAT. Azóta eltelt jó pár hónap, már puszit ad, Én vagyok a mindene, nagyon anyás, szeretget, ölel, bújik...egy szóval IMÁDOM!!!



Bocsi kicsit hosszú lett!! Barátnőd is meg fog barátkozni a gondolattal, ha mégsem lánya lesz!!Viszont akkor hagyjatok időt neki, hogy saját maga "dolgozhassa" fel a csalódottságát!!


(Azért bízok benne, hogy a kistesó lány lesz) :D

2012. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi elírtam, nem 55 fiú hanem csak 5 fiú!!! Tényleg bocsi! :D
2012. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most már tényleg ne haragudj lemaradt, hogy a kisfiam szőke, kék szemű, "lukas" arcú igazi kis helyes pasi.
2012. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ildi 19 válasza:
Szia. félidős terhes vagyok és én is és a férjem is kislányt szerettünk volna és persze az egész család , és már- már annyira mindenki belém beszélte hogy tuti kislány lesz meg hogy a pocakom formája is kislányos hogy teljesen kicsuktam azt a gondolatot a fejemből hogy kisfiú. Már alig vártam hogy mehessek ultrahangra hogy megtudjam vajon mi lesz a kis drágám és hát persze ahogy lenni szokott hát egyértelmű hogy KISFIÚ lesz :) Akkor még nem nagyon örültem neki az egész haza fele vezető utat végig sírtam hogy miért nem kislány de igy két hét elteltével rájöttem hogy olyan hülyén viselkedtem hálát adok az istenek hogy teljesen egészséges a kisfiam. Azóta akárhányszor beszélgetek vele nem győzöm mondogatni hogy mennyire örülök hogy kisfiú , Szóval biztos el lesz keseredve a barátnőd de rá fog jönni hogy mekkora "bolond" volt elnézést a kifejezésért hogy nem annak örül hogy egészséges.
2012. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!