Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15hetes kismamik hogy...

14-15hetes kismamik hogy vagytok? Nektek mekkora a babótok most? Az enyém crl:93mm BPD:32,3 Jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14+1 vagyok, sajnos azt nem tudom mekkor most a babóm, mert legközelebb 17. héten kell majd mennem dokihoz az AFP eredménnyel. 12+1 hetesen 58mm volt a CRL, neked akkor mekkora volt?

Egyébként nekem semmi extra tünetem nincs. Igaz eddig is csak mellfeszülés volt, de már azt is alig érzem néha. És Te hogy vagy?

2009. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:)Nekem 12hetesen volt a crl:67,5:)Hát engem eléggé megvisel a babavárás:)Hányinger,fejfájás,hasfájás stb.De tudom hogy majd megéri és probálok erre gondolni:)Köszönöm a válaszod és az érdeklödésed:)
2009. jún. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!