Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Nyíregyháza környéké...

Hol lehet Nyíregyháza környékén olcsón beszerezni babacuccokat? Nézegetem a babakelengye listát, és úgy érzem egy vagyonba fog kerülni mire mindent megveszünk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Vatera,teszvesz. Én is onnan vettem meg mindent! :o)
2009. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyházi vagyok.

Valóban nagyon jóka köv. oldalak:

www.vatera.hu

www.teszvesz.hu

www.zsibvasar.hu


Én a minap az egyik barátnőmmel benézetem néhány turiba, s nagyon jó cuccokat lehet találni. Van, mai még eredeti csomagolásásban van.


Én nem félek ettől a hiperhigiénia-mizériától. Annak idején mi is sok olyan ruhát hordtunk, amit másoktól kaptunk, mégsem lett semmi bajunk, sőt az immunrendszerünk szerintem az átlagtól erősebb.


Ráadásul ezeket az igazi pici méreteket (50,56,62,68) alig hordták. Ismerősöméknek is olyan nagy babájuk született, hogy a 2. héten már csak a 62-es ruhát tudták ráadni. Így sok olyan maradt, ami egyszer sem volt a gyereken. Ráadásul ilyenkor még nem csúsznak-másznak, így szép tiszta, bolyhosodásmentesek a ruhácskák (különösen a bodyk!).


Amúgy a Kállói úton van egy bababolt, ahol mi a kádat+pelenkázólapot fogjuk megvenni, mert azokat elég jó áron láttam (Mesi bababolt):

[link]


A Kossuth utcán is van egy tűrhető árakon dolgozó bababolt (Emberke):

[link]


A régi Spar mögött, a Bujtosival szemben is van valami, de az szerintem írtó drága:-(


A neten nem nagyon találtam bababoltos honlapot Nyíregyen, nyakunkba kell venni a várost, sajnos. Legalábbis én biztos több helyen szétnézek nemsokára.


Jó vásárlást és gondtalan babavárást!

22 hetes kismama

2009. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy javaslat:

- kölcsönkérni babás ismerősöktől, barátoktól, rokonoktól (ha vannak)

- barátok, családtagok úgyis vesznek gondolom valamit a babának, inkább dobják össze 1 nagyobb dologra a pénzt (pl. babakocsira)

- nem kell mindent beszerezni, sok felesleges dolgot ajánlgatnak, szelektálj,

- ruhákat turiban is vehetsz (én csak a body-kat vettem újonnan, nagyon jó áron volt a Tesco-ban a Cherokee 5 db-os csomagja), nekem a rugik darabja 160-250 Ft körül mozgott és új csak az van, amiben hazahozzuk, meg amiket kaptunk eddig ajándékba

Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nézd meg ezt az oldalt, [link]

Nagyon jó, igényes webáruház. Nyíregyházán mindent kiszállítanak INGYEN. A szülészeten is mindenhol kint van az elérhetőségük.


Üdv.

2009. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!