Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja nincs székletem, úgy...

2 napja nincs székletem, úgy érzem felfújódtam, és ma reggelre az alhasam bekeményedett! Ugye nem lesz a babóval baj? Más is volt már így, h nem tudott elemnni WC-re, és beállt a rendszer? :-)

Figyelt kérdés
Hívtam már a dokimat is,azt mondta h nincs gáz,csináljak hashajtást!16.hetes kismami
2008. ápr. 7. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Nekem van hogy 3 napig eltart hogy nincs székletem. Sajnos ez az idő előrehaladtával csak egyre rosszabb lesz és nehezebb.

Én most már ha hiszed ha nem bébiételt (sütőtökpüré,szilva gyümölcs desszert) eszem és kompót leveket iszom. nem kisérletezek mindenféle tippekkel- ötletekkel. Ez természetes és nincs bennük semmi E-s dolog.

Próbáld ki te is.

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike:-)És neked is volt olyan h már annyira gáz volt h bekeményedett az alhasad-felfújódott!
2008. ápr. 7. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőőt, olyat is hogy éreztem a beleim görcsölését. Elég fájdalmas szokott lenni. Próbáld ki a kompót levet.
2008. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Részvétem, én is hasonló cipőben jártam , nekem volt olyan , hogy csak az 5.nap sikerült v.mi érdemleges, de addigra már mindent kiprópáltam (homeop.gyöngyök,sajtos-tejfölös-szilvalekvár, indiai korpa,actívia stb.)

Hál istennek most beállt nem tom pontosan mitől , azóta iszom minden reggel 1 actimelt reggeli után, kamilla teát is iszom néha és napi1-2 szem magne b 6-ot szedek keményedésre (állítólag annak is van enyhe hashajtó hatása).

Két hónap alatt rámjött 8kg plusz , amit csak ennek tudhatok be , mivel odafigyelek arra ,hogy ne zabáljam túl magam.(este 18h után már nem eszem, napi3xétk.)Próbáld meg te is az Actimelt+ a Kamillateát hátha neked is beválik.

További szép babavárást

29hetes kismami

2008. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is sokat küzdök a székrekedéssel. Próbáld ki a paradicsomlevet. Én egy pár napja este megiszom egy pohárral, és reggel-délelőtt tudok menni wc-re.

Üdv, 26 hetes kismami

2008. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sok mindent kipróbáltam. Nekem a tamarinlax nevezetű lekvár (bioboltban, gyógyszertárban kapható), valamint a glicerines kúp segített. Egyébként a kefír is segít, de csak akkor, ha nem hébe-hóba, hanem rendszeresen eszed!

Minden jót!

32 hetes kismama

2008. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!