Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen nem tudok kiigazodn...

Egyszerűen nem tudok kiigazodni magamon. Más is van így?

Figyelt kérdés
Elevitet szedek,és hol 3 -4 napig nincs székletem,hol meg 3-4 napig hasmenésem van.24 hetes vagyok.Ez már végleg így lesz?
2008. ápr. 6. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd abba az Elevit-et, hacsak nem a dokid akarja, hogy szedjed. 24 hetesen már minek szedni? Én a terhességem első 3 hónapjában szedtem csak azért, hogy ne menjen el a baba és borzasztó székrekedést okozott.
2008. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a terhesség velejárója.Nálam így volt végig.
2008. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én abba hagynám az elevitet-mondjuk nem is kezdtem volna el-nem hallottam jókat róla.de amúgy más kismama viti is megfog ,mert magasabb a vas tartalom,pláne ha még szedsz rá vasat.Nekem az jött be ha két narit megeszek este,vagy megiszom a levét.Akkor reggel tutis lesz eredmény..próbáld ki -hátha segít neked is.26hetes kismama
2008. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is így van, de semmi köze az Elevithez. Szerintem. Mert én mnindig elfelejtem szedni. :-) És ugyanígy vagyok.
2008. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok,nem szeretném abbahagyni,mert nagyon hiszek az elevitben,meg nem mindig tudok egészségesen táplálkozni,legalább ebbe benne van ami kell a babónak.Boldog babavárást nektek is,azért az vígasztal hogy nem vagyok egyedül:-)
2008. ápr. 7. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az Elevittől voltam rosszul és olyan fekete volt a székletem, hogy az már túlzás, próbáld ki, hogy legalább 1-2 napig nem szeded, hogy tényleg ettől van-e, szerintem nem normális, nekem tök rendben van a székletem, mióta nem szedem, bár én még csak a 11. hétben vagyok.
2008. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!