Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik egy császáros heg...

Hogy zajlik egy császáros heg vizsgálat? Honnan tudják azt, hogy kezd szétnyílni az előző seb? Hogy mérik azt, hogy milyen vastag a seb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem símán mondta uh-n a szonográfus, na akkor megnézzük a heget is és hasi h-val megnézte és mondta h rendben!
2012. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondják egyesek, hogy fáj? Vagy csak szülés közben fáj?
2012. febr. 9. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hegvizsgálat annak fájhat akinek egyébként is fáj már. Különben nekem soha nem nézték. Egyszer kértem uh-n,hogy nézzük meg de azt mondta a szonográfus,hogy nem tudja mert nincs tele a hólyagom. :O Pedig tökre kellett pisilnem. Mondjuk ez a 38.héten már normális,hogy mindig pisilni kell. :)

Különben a 40.héten nekem megnyomkodta hasam a hegnél a dokim és kérdezte,hogy fáj-e. Nem fájt.

Ja,és a méhfal vastagságát mérik uh-n a heg környékén és ha 3mm alatt van akkor már nem igen engednek simán szülni ha jól tudom.

2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem nézték soha, pedig kérdeztem is, azt mondták, ha nem hármasikreket várok, semmi szükség rá. De gondolom az uh-n tényleg észrevennék, hogy baj van.

A második gyerkőcöt is császárral szültem sajnos, így nem tudom, hogy a szülés közben fáj-e, nekem egyébként a terhesség közben sosem fájt. Viszont a második műtét után sokkal gyorsabban gyógyultam, 7-10 nappal a műtét után már semmi fájdalmam nem volt.

2012. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaajj utolsó, de jó h ezt írtad. Én nem is félek a műtéttől magától, de az utánna való gyógyulástól igen. előzőleg nekem egy évig be-begyulladt a heg, már nagyon elegem volt, főleg, h kivizsgáltak, vérkép, bőrgyógyász, cukor, minden és egészséges voltam és mindig azt mondták, h azért mert rálóg a pocim. Szóval nagyon jó lenne ha most hamar rendbe jönne majd és nem kinlódnék vele annyit.
2012. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnyugtattatok!

2012. febr. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!