Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan étel, táplálék,...

Van olyan étel, táplálék, nass a miben nincs, vagy nagyon kevés a szénhidrát?

Figyelt kérdés
Terhességi cukrom van, és szokni kell a diétát. Ha már megettem a napi adag szénhidrátomat, de ennék még valamit, vagy csak "nassolnék" mit lehet fogyasztani, hogy csökkentesem éhségem?
2008. ápr. 6. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nassi nagyon nincsen mert mindenben van szénhidrát, de mondjuk a tojás, felvágott, túró ezekben nincs ill a túróban minimális,-ja túrót beízesítheted egy kis édesítővel pl, nekem 17 éve van, és sokat éhezem én is.:(

2008. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nem vagyok cukros,csak ötlet,hátha beválik és még belefér a diétába,nem tudom.pl.Buláta,puffasztott köles,alma chips(cukor nélküli)stb.Bio boltban biztos tudnak segíteni.
2008. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsök,kivéva szőlő, banán, de csak napi fél kg megengedett glükóztolerancia esetén.
2008. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a gyümölcs tele van szénhidráttal, s dél után nem is nagyon szabad enni. én magokat szoktam enni, brazil dió, napraforgómag.. nézd meg a szénhidrát-táblázatban mit szabad.. szójatejben is kevés szénhidrát van, én esténként mindig iszom egy bögre meleg kakaót diéta ellenére, persze napközben mindent betartok, ez a jutalom.. :-) de nigy is lement már 3 kiló és a baba cukrom ellenére egészséges..ha nagyon nem birod, egy pohár light üditő is elűzi az édesség utáni vágyad..
2008. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem a szotyi, szotyi, és szotyi. Nekem nagyon bevállt. kb 8 hete kattantam rá. Elég sokat eszem belőle, és semmi negatív hatás. Sok sikert. De nyugodtan kérdezd meg a védőnőt is. Bár van aki azt mondja, hogy hízlal, de szerintem baromság, nem kilószámra sszük csak max 30g = egy csomag, nekem sokszor elmegy naponta.. :))

29 hetes kismama

2008. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!