Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy a haránt...

Érdekelne, hogy a haránt fekvés az az amikor a baba feneke lent van a hasam aljánál? És ez mennyire lehet baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 13:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Amikor a baba feneke lent van, az a farfekvés. Farfekvéses babát még lehet természetesen szülni, de ma az az érvényes szakmai protokoll, hogy ha az első baba faros, az mindenképp császár. Vannak dokik, akiket rá lehet beszélni... ha egyéb feltételek jók, és nem nagy a baba.


Harántfekvésnél a baba keresztben fekszik, és nem lehet természetes úton megszülni.


Egyébként nem nagy baj, csak császár lesz, annak a szövődményei miatt probléma, a babának nem okoz semmit.

2009. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ugy fekszik.28 hetes vagyok és az elejétől fogva keresztbe fekszik. remélem még elfordul a drágám,mert jobban szeretném természetes uton szülni,de sajna ha nincs más megoldás,akkor császár.

hány hetes vagy?

2009. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is 28 hetes vagyok.Nekem egy hónapja farosan feküdt, de most meg keresztbe
2009. jún. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!