Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem, de...

Edus83 kérdése:

Pozitív lett a tesztem, de volt velésem 2 hónapja és még csak egyszer menstruáltam! Ez nagy baj most?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,hogy megint baj lesz,de tudom még ilyen korán nem kellett volna meg történnie.De ha így van nagyon örülök.Mikor mennyek orvoshoz???És milyen probléma lehet,hogy nem vártuk meg a 3 hónapot??
2009. jún. 2. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,nem lesz semmi baj.Vetélés után nagyon nagy az esély a teherbeesésre,és arra is ,hogy egészséges lesz a baba.Sok sikert!
2009. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2009. jún. 2. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Dehogy is baj! :) Gratula! Nekem is volt spontán vetélésem, ugyan mi 2 hónapot kihagytunk, de aztán egyből sikerült újra teherbe esnem és már a 14. hetet taposom! :) Állítólag ilyenkor még jobban emlékszik a szervezet a terhességre és ha semmi egyéb gond nincs, akkor azért sikerülhet a baba akár elsőre is! Hát szerintem ha már pozitív az a teszt, akkor akár már most is mehetsz orvoshoz, legalább megnyugszol egy kicsit, ha látod az uh-n. :)
2009. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem az aggodalmad! Nekem (idén) februárban volt a 8. héten spontán vetélésem és mostanra a 12. héten járok a babámmal. Így könnyen ki lehet számolni, hogy egy ciklus telt el, míg újra teherbe estem (védekezés mellett..:) ). Kizárom a negatív gondolatokat és csak arra összpontosítok, hogy ez a pici élet boldog és egészséges legyen! Muszáj tovább lépni! Gondolj arra, hogy az élet megajándékozott téged és ez nem lehet véletlen!!! :)

Nagyon sok erőt és boldogságot kívánok Neked, Nektek!

2009. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolómnak,nagyon köszönöm olyan szépet írtál,hogy be könnyeztem!!Köszönöm:))!!És nektek is minden jót:))
2009. jún. 2. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hééé Edukám!! Ha Te vagy akkor ne aggódj!! Mondtam már!! Elmész szépen doki bácsihoz,és megnyugodsz!! Ha gondolod össze futhatunk valamikor,és akkor személyesen is megnyugtathatlak,és segítek bármiben ha gondolod!!! :) Ada :)
2009. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!